0

ماجرای زوج آمریکایی که ۱۳ فرزند خود را شکنجه می‌کردند

 
salamat595
salamat595
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1391 
تعداد پست ها : 19536
محل سکونت : مازندران

ماجرای زوج آمریکایی که ۱۳ فرزند خود را شکنجه می‌کردند

اخبار,اخبار حوادث,زوج آمریکایی

والدین کالیفرنیایی تنها روزی یک وعده به فرزندان خود غذا داده و سالی یک بار آنها را به حمام می‌بردند. این دو ممکن است به حکم دادگاه به حبس ابد محکوم شوند.

به گزارش عصرایران به نقل از یورونیوز، مایک هاسترین، دادستان منطقه ریورساید ایالت کالیفرنیای آمریکا جزئیات تازه‌ای از اتهامات پدر و مادری که ۱۳ فرزند خود را زندانی و شکنجه کرده بودند ارائه کرد.

 

به گفته دادستان، فرزندان این خانواده مورد سوءاستفاده فیزیکی و عاطفی از سوی پدر و مادر خود قرار گرفته‌اند. این فرزندان که بین ۲ تا ۲۹ سال سن دارند هم اکنون تحت مراقبت پزشکی و درمان هستند.

 

دیوید تورپین ۵۷ ساله و لوئیس تورپین ۴۹ ساله، همچنین به ۷ مورد سوءاستفاده از فرزندان بزرگسال، ۶ مورد سوءاستفاده از کودکان و غفلت و ۱۲ مورد حبس غیرقانونی متهم شده‌اند.

 

اگر دادگاه بعدی آنان که ۲۳ فوریه برگزار می‌گردد این دو نفر را برای سایر اتهامات وارد مجرم بشناسد آنها می‌توانند حکمی مابین ۹۴ سال تا زندان ابد بگیرند.

 

فرزندان این خانواده به تخت زنجیر شده و تنها روزی یک وعده غذا دریافت می‌کردند و به همین علت دچار سوءتغذیه شدید هستند. این سوءتغذیه بر جسم و روان آنها اثر گذاشته و آسیب‌های زیادی به اعصاب و جسم آنان وارد کرده است.

 

همچنین فرزندان این خانواده از کمبود وزن شدید و تحلیل عضلانی رنج می‌برند و هیچ کدام رشد کافی متناسب با سن خود نداشته‌اند. به عنوان مثال فرزند پسر ۱۲ ساله این خانواده وزنی معادل یک پسر ۷ ساله دارد و بزرگترین دختر خانواده که ۲۹ ساله است وزنی حدود ۳۷ کیلوگرم (۸۲ پوند) دارد.

 

به گفته دادستان تنها کودک ۲ ساله این خانواده به اندازه کافی غذا دریافت می‌کرده است و به همین علت اتهام شکنجه فقط نسبت به ۱۲ فرزند این خانواده وارد شده است.

 

این والدین برای شکنجه روانی فرزندان خود انواع خوراکی را خریداری کرده و به فرزندان خود نشان می‌دادند ولی فرزندان اجازه استفاده از خوراکی‌ها را نداشتند.

 

همچنین به گفته دادستان فرزندان این خانواده تنها سالی یکبار اجازه حمام کردن داشتند.

 

همسایه‌های این خانواده می‌گویند که با آنها هیچ رابطه‌ای نداشتند و فرزندان این خانواده را به ندرت در حیاط خانه می‌دیدند اما متوجه شده بودند که کودکان عادی نیستند و رنگ پریده و لاغر هستند که نشان از ندیدن نور خورشید و سوءتغذیه است.

 

خواهر لوئیس پس از آگاه شدن از ماجرا به شدت شوکه و عصبانی شده و از اینکه خواهرزاده‌هایش در چنین شرایطی زندگی می‌کردند ابراز تاسف کرده است.

 

وی همچنین به خبرنگاران گفته است که کودکی چندان خوبی نداشته‌اند اما وضعیت زندگیشان این گونه هم نبوده است.

 

پلیس وقتی به این موضوع پی برد که دختر ۱۷ ساله این خانواده توانست از خانه فرار کند و با پلیس تماس بگیرد. این دختر ۱۷ ساله همچنین عکس‌هایی با خود داشت که بتواند حرفش را اثبات کند. در این عکس‌ها فرزندان در مناسبت‌های مختلف در لباس‌های متحد‌الشکل دیده می‌شوند و نوع پیرایش موی آنها نیز شبیه به هم است.

شنبه 30 دی 1396  8:54 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها