0

اظهارنظر سرمربی الغرافه پس از جذب طارمی

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

اظهارنظر سرمربی الغرافه پس از جذب طارمی

سرمربی ترک تبار الغرافه پس از جذب ستاره هلندی و ملی پوش فوتبال ایران اظهار خرسندی کرد تا بتوانند در دور برگشت رقابت های لیگ ستارگان قطر بدرخشند.

 

به گزارش "ورزش سه"، الغرافه قطر یکی از تیم هایی است که در فصل نقل و انتقالات زمستانی لیگ ستارگان قطر توانست بازیکنان بزرگی را به عضویت خود دربیاورد. آنها در راستای موفقیت در این رقابت ها وسلی اسنایدر ستاره پیشین تیم ملی هلند و باشگاه اینتر به همراه مهدی طارمی را جذب کردند تا بتوانند به نتایج مورد نظر دست پیدا کنند.


در حالی که یک روز تا آغاز دور برگشت رقابت های لیگ ستارگان قطر باقی مانده است ایگور بولنت، سرمربی ترک تبار الغرافه ای ها در نشست مطبوعاتی پیش از بازی در رابطه با جذب بازیکنانی نظیر اسنایدر و طارمی گفت: ما توانستیم در فصل نقل و انتقالات موفق عمل کنیم و بازیکنان بزرگی را به خدمت بگیریم. اکنون با حضور بازیکنان قوی و بزرگی همچون اسنایدر و طارمی و درخشش جوان هایی که در تیم حضور دارند می توان گفت بخت زیادی برای رسیدن به رده های بالای جدول داریم. ما می توانیم با شرایطی که به وجود آمده است خودمان را به عنوان یکی از مهمترین تیم های حاضر در لیگ ستارگان قطر معرفی کنیم.


الغرافه که این روزها با کسب 11 امتیاز در رده هفتم لیگ دوازده تیمی ستارگان قطر حضور دارد پیش از این 7 بار توانسته به عنوان قهرمانی این لیگ برسد.

پنج شنبه 21 دی 1396  10:50 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها