0

معارفه پرسروصدای هم بازی مهدی طارمی

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

معارفه پرسروصدای هم بازی مهدی طارمی

معرفی دو ستاره جدید الغرافه در دوحه سر و صدای زیادی در رسانه های حاشیه خلیج فارس به راه انداخت تا سکوت بازار زمستانی لیگ ستارگان شکسته شود.

 

به گزارش "ورزش سه"، بازار زمستانی لیگ ستارگان بعد از هفته های ابتدایی که با سکوت و سکون عجیبی روبرو بود با دو خرید جنجالی و پرسرو صدای الغرافه دوباره داغ شد، خریدهایی که یکی از ستاره های ایرانی هم در آن نقش اصلی را ایفا کرد تا رقابت های باشگاهی قطر با ورود ستاره های سرشناس دوباره ادعای بهترین بودن در میان کشورهای حاشیه خلیج فارس را داشته باشد.


باشگاه الغرافه درست چند روز بعد از به خدمت گرفتن ایگون بولنت سرمربی مشهور ترکیه ای و جایگزینی او به جای فرناندز فرانسوی با به خدمت گرفتن دو ستاره ایران و هلند تمام بازار زمستانی قطر حتی حاشیه خلیج فارس را تحت الشعاع خود قرار داد. وسلی اسنایدر هافبک ریزنقش و ملی پوش هلندی که همه فوتبالدوستان شناخت کاملی از این ستاره سابق باشگاه های رئال مادرید، اینترمیلان، گالاتاسرای و ... دارند در کنار مهدی طارمی آقای گل دو فصل گذشته لیگ برتر ایران خریدهایی بودند که توجه همه رسانه ها را به باشگاه الغرافه و لیگ ستارگان جلب کرد.

 

 معارفه پرسروصدای هم بازی مهدی طارمی


ایگون بولنت در همان بدو ورود به اردوی الغرافه از برنامه های خود برای تغییرات در فهرست بازیکنان خارجی و تقویت تیم در آستانه پلی آف لیگ قهرمانان آسیا خبر داد؛ از همین رو گمانه زنی های رسانه ها به جایی ختم شد که در فهرست خریدهای مدنظر مربی ترکیه ای نام های سرشناسی دیده شد که از این فهرست در نهایت مهدی طارمی از پرسپولیس ایران و وسلی اسنایدر از باشگاه گالاتاسرای جذب الغرافه شدند تا این دو خرید امروز سوژه اول رسانه های قطری شوند.

 

 معارفه پرسروصدای هم بازی مهدی طارمی


در این میان مانورهای تبلیغاتی روی خرید اسنایدر هلندی واقعا جالب توجه بود جایی که می شد به وضوح مشاهده کرد که سران الغرافه و فوتبال قطر با این خرید قصد دارند در جنگ های لفظی و رسانه ای با همتایان خود در سایر کشورهای حاشیه خلیج فارس از جمله عربستان و امارات ثابت کنند که لیگ ستارگان در مقام بسیار بالاتری از لیگ های این دو کشور است و ستاره ها بیشتر ترجیح می دهند راهی قطر شوند تا امارات و عربستان.


 نمونه این داستان نیز وسلی اسنایدر بود که هم زمان پیشنهاداتی از امارات و حتی عربستان داشت. هافبک هلندی که به تمام عناوین باشگاهی در اروپا رسید و حتی لیگ قهرمانان را با درخشش در تیم اینترمیلان خوزه مورینیو بالای سر برد، جزو آن دسته از بازیکنان گران قیمت دنیا بود که حالا با پیشنهاد اغواکننده الغرافه سر از دوحه در آورد. آن هم در شرایطی که همه رسانه های اروپایی منتظر حضور او در باشگاهی سرشناس در قاره سبز بودند.

 

 معارفه پرسروصدای هم بازی مهدی طارمی


وسلی اسنایدر و مهدی طارمی به عنوان دو خرید جدید می توانند بر قدرت الغرافه بیفزایند؛ به خصوص که این زوج در برنامه های تاکتیکی مسلما جزو اصلی ترین برنامه های بولنت ترکیه ای خواهند بود؛ چون اسنایدر با کوله باری از تجربه یکی از قهارترین بازیسازهای فوتبال جهان محسوب می شود و حضور او در کنار مهدی طارمی که گلزنی بزرگ است، می تواند خیال بولنت از تدابیر تهاجمی تیمش را آسوده کند. شاید به همین خاطر هم بود که امروز بیشتر رسانه های چاپ دوحه اسنایدر را سوژه اصلی قرار داده و تحلیل های زیادی از او منتشر کردند. طارمی که می خواهد در ماه های باقی مانده تا جام جهانی سطح آمادگی و درخشش خود را بیشتر کند، مسلما از بودن در کنار بازیکنی همچون اسنایدر می تواند بهترین بهره ها را ببرد.

 

 معارفه پرسروصدای هم بازی مهدی طارمی


کسب تنها 11 امتیاز از 11 بازی نیم فصل نخست و ایستادن در جایگاه هفتم لیگ ستارگان اصلا انتظارات سران الغرافه را برآورده نکرد؛ از همین رو آنها با سرمایه گذاری گسترده در زمستان امیدوار هستند نیم فصل دوم رویایی را تجربه کنند و با زوج اسنایدر- طارمی از سد تمام رقبای داخلی به خصوص پلی آف آسیا عبور کرده و راهی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا شوند. رویایی که در نگاه اول با خرید بازیکنانی همچون اسنایدر و طارمی شدنی است و تنها باید منتظر گذشت زمان شد.

 

 معارفه پرسروصدای هم بازی مهدی طارمی

 

 معارفه پرسروصدای هم بازی مهدی طارمی

سه شنبه 19 دی 1396  4:58 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها