0

آقاجان مگس روی زخم مینشیند، زخم را خوب کنید

 
ravabet_rasekhoon
ravabet_rasekhoon
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 8834
محل سکونت : اصفهان

آقاجان مگس روی زخم مینشیند، زخم را خوب کنید

 هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم قم صبح امروز 18 / 10 / 96 به مناسبت سالروز قیام ۱۹ دی ۵۶ با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

 

 آقاجان مگس روی زخم مینشیند، زخم را خوب کنید

 


محورهای مهم بیانات رهبری به شرح زیر است:


*ملت ایران در اقصی نقاط کشور -در شهرهای بزرگ و کوچک- از روز نهم دی که این آتش‌بازی‌ها و این شیطنت‌کاری‌های افرادی تازه شروع شده بود، در همه جای کشور از روز نهم دی این حرکت [راه‌پیمایی‌شان] آغاز شد. بعد که [مردم] دیدند نه، مزدوران دشمنان دست‌بردار نیستند، آن‌وقت پی‌درپی و روزهای متوالی این راه‌پیمایی‌ها تکرار شد.


*از روز سیزدهم در قم، در اهواز، در همدان، در کرمانشاه و روز پانزدهم و شانزدهم و هفدهم در شهرهای مختلف، در شهرهای بزرگ، در مشهد، در شیراز، در اصفهان، در تبریز [راه‌پیمایی‌ها ادامه یافت].


* این‌ها حوادث معمولی نیست، این‌ها هیچ جای دنیا وجود ندارد؛ من این را از روی اطلاع عرض می‌کنم.این حرکت عظیم منسجم مردمی در مقابل توطئه‌ی دشمن با این نظم، با این بصیرت، با این شور و انگیزه در هیچ جای دنیا نیست و این چهل سال است ادامه دارد.


* بحث یک سال و دو سال و پنج سال و این‌ها نیست. نبرد ملت با ضد ملت است، نبرد ایران با ضد ایران است، نبرد اسلام با ضد اسلام است؛ این ادامه داشته، البته بعد از این هم خواهد بود.


*همه‌ی حرکاتی که دشمن در این چهل سال در مقابل ما انجام داده است پاتک انقلاب است. انقلاب، ریشه‌ی دشمن را از لحاظ سیاسی در کشور کَند، دشمن حالا مرتباً پاتک می‌کند و در هر دفعه هم شکست می‌خورد؛ اقدام می‌کند و نمی‌تواند [کارش را] پیش ببرد؛ به خاطر ایستادگی، به خاطر این سد محکم مردمی و ملی. این بار هم ملت با قدرت تمام به آمریکا و به انگلیس و به لندن‌نشین‌ها می‌گوید این دفعه هم نتوانستید، باز هم نخواهید توانست.


*در این روزها تحلیل‌های گوناگونی انجام گرفت. در این تحلیل‌ها یک نقطه‌ی تقریباً مشترکی وجود داشت که آن نقطه، نقطه‌ی درستی است که آن تفکیک بین مطالبات صادقانه و به‌حق مردم و حرکات وحشیانه و تخریب‌گرانه‌ی یک گروه است. این‌ها باید از هم تفکیک بشود.


* اینکه فلان انسانی از یک حقی محروم بماند و اعتراض بکند یا این اعتراض‌کننده‌ها -حالا صد نفر، پانصد نفر- بیایند یک جایی جمع بشوند و حرف خودشان را بزنند، این یک مطلب است، و اینکه یک عده‌ای از این تجمع، از این انگیزه سوءاستفاده کنند، بیایند به قرآن دشنام بدهند، به اسلام دشنام بدهند، به پرچم اهانت کنند، مسجد را بسوزانند، تخریب کنند، آتش بزنند یک حرف دیگر است. این‌ها را با هم نباید مخلوط کرد.


* آن تمناهای مردمی یا درخواست‌های مردمی یا اعتراض‌های مردمی در این کشور همیشه بوده، الان هم هست، خب این صندوق‌های مشکل‌دار، یا بعضی از مؤسسات مالی مشکل‌دار، بعضی از دستگاه‌ها مشکل‌دار بوده‌اند، بعضی از مردم را ناراضی کرده‌اند.


*خبرها غالباً می‌رسد به ما. اجتماع می‌کنند در فلان شهر، مقابل فلان مؤسسه، مقابل استانداری، مقابل مجلس شورا در اینجا، از این چیزها هست، همیشه بوده، هیچ‌کس هم با این‌ها مخالفت و معارضه‌ای ندارد. باید هم به این حرف‌ها رسید، باید گوش کرد، باید شنید. باید در حد وسع و توان به آن‌ها پاسخ داد.


*همه‌ی ماها، من نمی‌گویم باید «دنبال بکنند»، خود بنده هم مسئولم، همه‌مان «باید دنبال کنیم».


*اما این‌ها ربطی ندارد به اینکه کسانی بیایند پرچم کشور را آتش بزنند یا کسانی بیایند از اجتماع مردم استفاده کنند علیه اعتقادات مردم حرف بزنند، فریاد بکشند، علیه قرآن، علیه اسلام، علیه نظام جمهوری اسلامی. من عرض بکنم به شما یک مثلثی در این قضایا فعال بوده است. برای امروز و دیروز هم نیست، این سازماندهی شده بوده است. این‌هایی که عرض می‌کنم همه قرائن اطلاعاتی دارد. حالا بعضی آشکار است حرف‌های خودشان است بعضی هم از طرق اطلاعاتی به دست آمده است.


*یک مثلثی فعال بوده‌اند:1- نقشه، مربوط به آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها است. چند ماه هم هست که دارند نقشه می‌کشند. اینکه بیاییم در شهرهای کوچک، از شهرهای کوچک شروع کنیم به طرف مرکز بیاییم.


*2- پول برای یکی از این «دولت‌های #خرپول اطراف خلیج فارس» است. خب! این کارها خرج دارد باید پول بدهند. آمریکایی‌ها که حاضر نیستند پول خرج کنند تا وقتی این‌ها هستند.


*3- ضلع سوم پادویی‌اش است، پادویی‌اش هم مربوط به سازمان منافقین بود. سازمان آدمکش منافقین.


*از ماه‌ها قبل این‌ها آماده بودند. خود رسانه‌های منافقین اعتراف کردند در همین روزها گفتند ما در ارتباط با آمریکایی‌ها بودیم. از چند ماه قبل نسبت به این قضیه که پادویی کنند، سازماندهی کنند، بروند این و آن را ببینند. کسانی را در داخل نشان کنند، پیدا کنند که بهشان کمک کنند، تا بیایند به مردم فراخوان بدهند. فراخوان را هم آنها دادند. شعار نه به گرانی بگذارند. خب این شعاری هست که همه خوششان می‌آید. با این شعار یک عده‌ای را جذب کنند. بعد خودشان بیایند وسط، اهداف شوم خودشان را دنبال کنند، مردم را هم دنبال خودشان بکشند.


*کاری که مردم کردند در اینجا این است: اول خب یک عده ای آمدند، البته عده ی زیادی هم نبودند، لکن به مجرد اینکه دیدند که اینها هدفهایشان چیست، در شعارهایشان معلوم بود، مردم صف‌ها را جدا کردند.


*از یک طرف گفتند جانم فدای ایران، از یک طرف پرچم ایران را آتش زدند! بی‌عقل‌ها نفهمیدند که این دو با هم نمی‌سازد. خب ان‌شاءالله شما قربان ایران بروید! اما کِی تا حالا شماها مقابل دشمنان ایران سینه سپر کرده‌اید؟ در مقابل دشمن ایران هم همین جوان حزب‌اللهی باز سینه سپر کرده، جوان انقلابی باز سینه سپر کرده، سیصد هزار شهید دوران دفاع مقدس چه کسانی بودند؟ همین بچه‌های مؤمن و انقلابی بودند که از کشورشان دفاع کردند، شما کِی قربان ایران رفتید که می‌گویید جانم فدای ایران؟


*خب، آمریکا هم عصبانی است، به‌شدت هم عصبانی است؛ فقط از این حقیر عصبانی نیست، از شما هم عصبانی است، از ملت و حکومت ایران عصبانی است، از انقلاب ایران عصبانی است. برای خاطر اینکه از این حرکت عظیم شکست خورده است.


*حالا مسئولین آمریکایی افتادند به مهمل‌گویی؛ رئیس‌جمهور آمریکا می‌گوید حکومت ایران از مردمش می‌ترسد؛ نه، حکومت ایران متولد این مردم است، برای این مردم است، به‌وسیله‌ی این مردم به وجود آمده، تکیه به این مردم می‌دهد. چرا بترسد؟ اگر این مردم نبودند که حکومتی نبود.

*می‌گوید که حکومت ایران از قدرت آمریکا هراس دارد؛ خب اگر ما از شما هراس داریم چطور در دهه‌ی پنجاه شما را از ایران بیرون ریختیم و در دهه‌ی نود شما را از کل منطقه خارج کردیم؟


*حضرات حاکم در آمریکا اولاً بدانند که تیرشان به سنگ خورده، ممکن است این کار را تکرار کنید اما بدانید که باز هم سرتان به سنگ خواهد خورد.


*ثانیاً، به ما در این چند روز خسارت زدند، بدانند این بی‌تقاص نخواهد بود.


*ثالثاً آن آقایی که در رأس آنجاست اگرچه ظاهرا آدم متعادلی نیست، اما این را بداند که این دیوانه‌بازی‌های نمایشی هم بی‌جواب نخواهد ماند.


*آنهایی هم که دوست دارند با آمریکایی‌ها نشست و برخاست کنند، چه در خارج، چه متأسفانه بعضی‌ها در داخل، آنها هم بدانند که این نظام محکم ایستاده و به توفیق الهی همه ضعف‌ها و مشکلات را برطرف خواهد کرد.

مسئولان انتظامی، امنیتی و سپاه و بسیج به وظایفشان خوب عمل کردند. مسئولان بالای کشور هم از آنها تشکر کردند و بنده هم تشکر میکنم.

-منتها توجه بشود که آن جوان و نوجوانی که تحت تاثیر هیجانی یک شبکه در فضای مجازی قرار میگیرد و یک حرکتی میکند، این با آن کسی که با آن دستگاههای سازمان یافته مرتبط است فرق دارد، اینها را یک جور به حساب نیاورید.

-مسئولان ذی‌ربط تفاوت بگذارند بین کسی که با یک هیجانی یک حرفی میزند با آن کسی که مرتبط با شبکه پادوهای آمریکایی است، اینها یکسان نیستند.

-اولی را باید با او روشنگری کرد و حرف زد اما آن کسی که آدم میکشد و در دورود و تویسرکان و خمینی‌شهر قتل میکند اینها با هم یکی نیست.

-همه بدانند مسئولین ارشد کشور دارند به قدر وسعشان کار میکنند. البته یک جاهایی قصور و تقصیر هست. نه اینکه اینها را منکر باشیم. بنده حقیر هم قصور و تقصیر دارم. خدا ببخشد.

-امام در جواب شکایت افراد از مسئولان میگفتند: اداره کشور سخت است.

-واقعا هم سخت است. مسئولین هم که تقریبا همه مستقیم یا غیرمستقیم انتخاب خود مردم هستند. همه باید به مسئولین کمک کنند تا بتوانند کار خوب کنند.

-من مردم‌سالاری دینی را صادقانه قبول کرده‌ام. هرکسی را که این مردم انتخاب کرده‌اند ما او را رئیس میدانیم، کمک به او را وظیفه خودمان میدانیم، با همه دولتها این جور بوده و با این دولت هم همینجور است.

-البته من در کارهای جزئی اینها دخالت نمیکنم اما کمکشان میکنم. همه دولتها را بنده کمک کرده‌ام و به این دولت هم کمک خواهم کرد.

-مسئولین حکومتی که شامل این حقیر نیز میشود و عناصر سیاسی توجه کنند، ما از دشمن خارجی گفتیم، اما این موجب نشود از ضعفهای خودمان غافل شویم، ما هم ضعف و اشکالات داریم. این‌جور نیست که مشکل نباشد، نه آقاجان مگس روی زخم مینشیند، زخم را خوب کنید.

-دفاع از حقوق مظلومین وظیفه همه ماست، به‌خصوص طبقات ضعیف ملت. همه ما باید همتمان این باشد که اینها را از زیر فشار خارج کنیم. هر سه قوه مشکلات را بشناسد و روی یکایک مشکلات متمرکز شوند.

-بعضی میگویند چرا فلانی تذکر نمیدهد. این تذکراتی که گاهی در جلسات علنی میدهم یک‌دهم تذکرات و اوقات‌تلخی‌های جلسات خصوصی هم نیست.

 
       
سه شنبه 19 دی 1396  2:57 PM
تشکرات از این پست
zahra_53 shayesteh2000 aliahvaz nezarat_ravabet borkhar majnon313 taha_h mansoor67 Tachberdee omiddeymi1368 gofteman_rasekhoon
tanhafarhad
tanhafarhad
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1390 
تعداد پست ها : 637
محل سکونت : مازندران

پاسخ به: آقاجان مگس روی زخم مینشیند، زخم را خوب کنید

چه زیبا و با بصیرت رهبر عزیزمون وقایع و حامیان این اغتشاشات رو مشخص کردند.

دشمن بدونه که هیچ کاری نمیتونه بکنه.

چهارشنبه 20 دی 1396  9:12 AM
تشکرات از این پست
ravabet_rasekhoon nezarat_ravabet taha_h Tachberdee omiddeymi1368
ravabet_rasekhoon
ravabet_rasekhoon
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 8834
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به: آقاجان مگس روی زخم مینشیند، زخم را خوب کنید

از ماست که بر ماست

 

مفهوم بیان امام خامنه ای عزیز که می فرمایند(آقاجان مگس روی زخم مینشیند، زخم را خوب کنید)  به مسئولین کشور ( قانونگذاران و مجریان و قاضیان )این است که مگس همیشه وجود دارد یعنی منافق و دشمنان و جنایتکاران و اغتشاشگران و اربابان آنها همیشه تاریخ و زمان وجود داشته و دارند همانطور که مگس دنبال زخم می گردد ..اینها هم دنبال شلوغی و روزنه میگردند تا نیات سوء خود را عملی کنند ..پس بیدار باشید و هرکجا احساس می کنید روزنه ای به نفع دشمن پیدا می شود جلوی آن را بگیرید تا این مگس ها و انگلها از آن طریق وارد نشوند...

ریشه اعتشاشات چند روز اخیر برمی گردد به مال باختگان در مشهد.به گرانی و مشکلات اقتصادی کل کشور...اگر قوه قضاییه جلوی موسسات مالی را از اول می گرفت مردم اعتماد به آنها نمی کردند که زندگی خود را به آنها بسپارند بعد هم آنها خیانت بکنند  ومال مردم را به نابودی ببرند ...حق با مال با ختگان بود و هست ..حق با مردمی است که توان خرید خرج روزانه خود را ندارند .....اگر قوه مجریه ..که الان به چکنم چکنم افتاده اند و دارند تقلا و دست و پا میزنند تا مردم را راضی نگه دارند و خبر از گران نشدن بنزین و حامل های انرژی را میدهند....اگر قوه مقننه ..جلسات متعدد و پشتکار بیشتری نشان میدانند مثل این چند روز که خواب از چشمانشان ربوده شد ه و جلسات تلفیق بوجه را چکش کاری میکردند...مطمئن باشید ....کار به اینجا کشیده نمی شد.....

پس همه ما مسولیم و همه ی ما هم باید پاسخگو باشیم.....

 

 

 
       
چهارشنبه 20 دی 1396  9:49 AM
تشکرات از این پست
nezarat_ravabet taha_h Tachberdee omiddeymi1368
majnon313
majnon313
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1388 
تعداد پست ها : 287
محل سکونت : قم

پاسخ به: آقاجان مگس روی زخم مینشیند، زخم را خوب کنید

بعضی میگویند چرا فلانی تذکر نمیدهد. این تذکراتی که گاهی در جلسات علنی میدهم یک‌دهم تذکرات و اوقات‌تلخی‌های جلسات خصوصی هم نیست.

 

رهبری فرمودند من تذکر می دهم من برداشت کردم یعنی گوش نمی دهند انهایی که من به انها تذکر می دهم

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم وترحم علی عجزنا واغثنا بحقهم

چهارشنبه 20 دی 1396  11:32 AM
تشکرات از این پست
nezarat_ravabet Tachberdee ravabet_rasekhoon omiddeymi1368
mansoor67
mansoor67
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1388 
تعداد پست ها : 3583
محل سکونت : اصفهان

پاسخ به: آقاجان مگس روی زخم مینشیند، زخم را خوب کنید

با ولایت زنده ایم

تازنده ایم رزمنده ایم

ابوالفضل علمدار

خامنه ای نگهدار

را همیشه به یاد داشته باشیم و بدانیم راه نجات و سعادت کشور پیروی از ولایت است.

چهارشنبه 20 دی 1396  6:35 PM
تشکرات از این پست
Tachberdee ravabet_rasekhoon
دسترسی سریع به انجمن ها