0

امام جمعه دیلم طریق معیشتی مردم هموار گردد/ مدیران پیگیر مطالبات مردم باشند

 
namet5
namet5
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 1762
محل سکونت : بوشهر

امام جمعه دیلم طریق معیشتی مردم هموار گردد/ مدیران پیگیر مطالبات مردم باشند

  1. طریق معیشتی مردم هموار گردد/ مدیران پیگیر مطالبات مردم باشند
 

طریق معیشتی مردم هموار گردد/ مدیران پیگیر مطالبات مردم باشند

گروه: گردشگری / ایران / گوناگون
تاریخ: ۱۸:۰۶ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۵
 
طریق معیشتی مردم هموار گردد/ مدیران پیگیر مطالبات مردم باشند

 

وی اضافه کرد: اعتراضات گروهی از مردم تهران و دیگر شهرها به علت مسائل اقتصادی یک امر طبیعی هست؛ مدیران نظام لازم است صدای معترضان را بشنود و برای مشکل اقتصادی معترضان کوشش کنند. امام جمعه دیلم دنبال کرد: آشوب در شهرها نشان میدهد اعتراضات برای مسائل اقتصادی بود؛ این اعتراضات و تجمعات از چند […]

 

وی اضافه کرد: اعتراضات گروهی از مردم تهران و دیگر شهرها به علت مسائل اقتصادی یک امر طبیعی هست؛ مدیران نظام لازم است صدای معترضان را بشنود و برای مشکل اقتصادی معترضان کوشش کنند.

امام جمعه دیلم دنبال کرد: آشوب در شهرها نشان میدهد اعتراضات برای مسائل اقتصادی بود؛ این اعتراضات و تجمعات از چند وقت پیش رویت می گردید که تعداد ای برای مسائل اقتصادی و تعداد ای از مال باختگان بودند ولی هیچ هنگام پرچم جمهوری اسلامی را آتش نزدن ، حسینیه ها را آتش نزدند، شعارهای هنجار شکن ندادند، ولی این تجمعات و شلوغی ها با دفعات گذشته فرق می کند.

 

حسینی بوشهری تاکید کرد: شاید هزار مشکل باشد ولی هنگامی که بحث امام و آرمان های امام پیش می آید همه به صحنه می آیند و از نظام و انقلاب و رهبری پشتیبانی می کنند ، آنان خیال کردند ملت فرش قرمز برای آنان پهن کرده هست؛ مدیران و مردم لازم است هوشیاری خود را حفظ نمایند.

خطیب نماز جمعه دیلم در ادامه یادآور گردید: مشکلات اقتصادی و گرانی وجود دارد اما آدم هر سرمایه ای داشته باشد بالاترین سرمایه امنیت هست که جمهوری اسلامی از این سرمایه بهره مند هست.

این مطلبو از دست ندید! تعلیق فیلمنامه، امتیاز مخصوص «اشنوگل»

وی گفته بود: امروز اگر در سوریه و عراق دفاع نکرده بودیم لازم است در مرزهای خودمان دفاع می کردیم. گروههای ضد انقلاب خواستند آتش این فتنه را شعله ور کنند اما نیروهای انقلابی به مساعدت مردم وارد عمل گردیدند و اینها را سر جای خودشان نشاندند.

حسینی بوشهری اضافه کرد: مدیران به هشدارهای رهبر معظم انقلاب برای برطرف مشکلات توجه نمایند. مدیران لازم است توجه نمایند ادارات ما نباید ناخشنودی مردم را به بار بیاورند. اگر کسانی بخواهند امروز مشکل تراشی کنند و در معیشت مردم از راه قانونی کارشکنی کنند اینها ضد انقلاب می باشند. وحدت، یکدلی و انسجام بین مدیران ما و توجه به مطالبات به حق مردم موجب شکست دشمنان می گردد.

 

وی، حضور پر شور مردم شهرستان دیلم در راه پیمایی سیزدهم دیماه را نشانه از بصیرت و آگاهی این مردم دانست.

شنبه 16 دی 1396  11:33 AM
تشکرات از این پست
namet5
namet5
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 1762
محل سکونت : بوشهر

پاسخ به:امام جمعه دیلم طریق معیشتی مردم هموار گردد/ مدیران پیگیر مطالبات مردم باشند

پاسخ به:امام جمعه دیلم طریق معیشتی مردم هموار گردد/ مدیران پیگیر مطالبات مردم باشندفرزاد شهروند دیلمی

 

صبورترازمردم بنادر ساحلی جنوب دیلم گناوه ریگ ودیگر شهرهای استان بوشهر در کمتر نقاط کشورمی توان دید مردمی با تمامی محرومیت ها وتوسعه نیافتگی با آماربی کاری بالا وروزافزون والارغم سکونت در پایتخت انرژی کشوروامکانات بندری سهم بالایی دراقتصادکشوردارد وبیش از ده سال است که به هدف جبران عقب ماندگیهای گذشته اکثرطرح های مصوب استان تا کنون اجرایی نشده است و قربانی اختلاف نظرهای برخی مسئولان شده است . بایستی مسئولان به پاس قدردانی از مردم صبورکلیه طرح های زمین مانده را به زودی اجرایی نمایند تا ضمن اشتغال رایی مردم در صنایع صنعتی کشاورزی وشیلاتی شاهد شنیدن بوق قطار درکلیه بنادرساحلی بوشهر و رونق اقتصادی ورفاه مردم باشیم.

شنبه 16 دی 1396  11:35 AM
تشکرات از این پست
namet5
namet5
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 1762
محل سکونت : بوشهر

پاسخ به:امام جمعه دیلم طریق معیشتی مردم هموار گردد/ مدیران پیگیر مطالبات مردم باشند

 
 
 

مدیرکل راه و شهرسازی بوشهر خبر داد

اعتبار ۳۶۳۶ میلیارد ریالی اجرای راه آهن بوشهر – بندر امام

 
 
 
 
راه آهن

خبرگزاری تسنیم: مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: برای اجرای طرح ریلی بوشهر – بندر امام خمینی(ره) ۵۰ میلیون دلار و ۳ هزار و ۶۳۶ میلیارد ریال پیش بینی شده است که با تامین اعتبار لازم اجرای این طرح با سرعت انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازبوشهر،علیرضا صفایی شامگاه یکشنبه در نشست با مسئولان راه استان بوشهر با بیان اینکه طرح ریلی یکی از نیازهای اساسی استان بوشهر است، اظهار کرد:  در راستای تحقق این مهم، طرح مطالعاتی مسیرراه آهن شیراز- بوشهر و بوشهر به بندرامام خمینی(ره) به پایان رسیده است .

وی گفت: مسیرراه آهن بوشهر به بندرامام با هدف تسریع در سیستم حمل ونقل با توجه به تمرکزمنابع نفت وگاز وهمچنین اتصال کریدورجنوبی استان به کریدورشمالی موردمطالعه و اجرا قرار گرفت.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر تصریح کرد: برای اجرای این طرح ریلی 50 میلیون دلار و 3 هزار و 636 میلیارد ریال پیش بینی شده است که با تامین اعتبار لازم اجرای این طرح با سرعت انجام می‌شود.

صفایی با بیان اینکه با اجرای این طرح این استان به راه‌آهن سراسری متصل می‌شود افزود: به زودی با احداث راه‌آهن از بوشهر به خوزستان شاهد اتصال بوشهر به راه‌آهن سراسری هستیم.

وی از ایجاد سه ایستگاه راه‌آهن خبرداد وگفت: 3 ایستگاه در برازجان، گناوه و دیلم برای این مسیر در نظر گرفته شده که به زودی عملیاتی می‌شود.

انتهای پیام/ ب

شنبه 16 دی 1396  11:52 AM
تشکرات از این پست
namet5
namet5
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 1762
محل سکونت : بوشهر

پاسخ به:امام جمعه دیلم طریق معیشتی مردم هموار گردد/ مدیران پیگیر مطالبات مردم باشند

مجری شبکه آبیاری سد چم شیرخبرداد

بهره برداری از شبکه اصلی آبیاری و زهکشی سد چم شیر

شناسه خبر: 396602 سرویس: استانها
آبیاری

خبرگزاری تسنیم: مجری طرح شبکه آبیاری و زهکشی سد چم شیر گفت: با تامین هشت‌میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز شبکه اصلی آبیاری و زهکشی سد چم شیر این پروژه تا سال ۱۳۹۵ به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازبوشهر،محسن طرزطلب ظهر امروز در نشست با استاندار بوشهر با بیان اینکه شبکه اصلی آبیاری و زهکشی سد چم شیر یکی از طرح‌های مهم و زیربنایی در بخش کشاورزی شهرستانهای شمالی استان بوشهر است ذاظهار کرد: با تکمیل این طرح تحول اساسی در آبیاری اراضی کشاورزی شهرستانهای دیلم و گناوه ایجاد می‌شود.

وی با بیان اینکه برای اتمام طرح یاد شده به هشت هزار میلیارد ریال نیاز است تصریح کرد: اعتباری که برای اجرای این طرح پیش بینی شده 435 میلیارد تومان است که باتوجه به شرایط موجود و اینکه 9 ماه از معرفی پروژه می گذرد، برای اتمام طرح در مجموع به 800 میلیارد تومان نیاز است.

مجری طرح شبکه آبیاری و زهکشی سد چم شیر تصریح کرد: وزیر قول‌هایی مبنی بر تامین مابقی اعتبار از محل فاینانس چین داده که در صورت تحقق می‌توانیم این پروژه را تا سال 95 به پایان برسانیم.

طرزطلب عنوان کرد: سال گذشته هدف ما این بود که مسیر خط انتقال آب ایجاد شود که این امر تحقق یافت و با تامین اعتبار لازم کمتر از سه سال دیگر می‌توانیم آب را در این خط جاری کنیم.

وی با تاکید بر اجرا شدن شبکه فرعی سد جم‌شیر افزود:  اگر نتوانیم شبکه فرعی این طرح را اجرا کنیم شبکه اصلی ابتر می‌ماند و حدود 300 میلیارد تومان از بخش خصوصی برای این امر در نظر گرفته شده است. 

طرزطلب با بیان اینکه بانک عامل پروژه، بانک کشاورزی است، خاطرنشان کرد: بانک کشاورزی علاقمند به عملیاتی شدن این پروژه است و ما در حال انجام پیگیری های لازم در این راستا هستیم.

مجری طرح شبکه آبیاری و زهکشی سد چم شیر گفت: 50 درصد اراضی که در آن زهکشی و آبیاری انجام شده در شهرستان دیلم و 50 درصد دیگر در شهرستان گناوه است ضمن اینکه 60 درصد مجموع این اراضی متعلق به منابع طبیعی و مابقی متعلق به مردم است.

وی تصریح کرد: امیدواریم با همکاری و حمایت همه دستگاه های اجرایی به‌ویژه دستگاه های خدماتی در روند اجرای این طرح با مشکلات کمتری مواجه شویم و بتوانیم طرح را تا سال 95 به پایان برسانیم.

انتهای پیام/ج

شنبه 16 دی 1396  1:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها