0

کدام هافبک از ترکیب پرسپولیس خارج می‌شود؟!

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

کدام هافبک از ترکیب پرسپولیس خارج می‌شود؟!

وحید امیری وینگر پرتلاش سرخ ها پس از دوران نقاهت حالا آمادگی خود برای حضور در میادین را به دست آورده است.

 کدام هافبک از ترکیب پرسپولیس خارج می‌شود؟!

به گزارش "ورزش سه"، او که به دلیل مصدومیت در بازی با بادران مدتی از ترکیب سرخ ها به دور بود، در بازی با تراکتور به میدان رفت و آمادگی خود را نشان داد. امیری همچنین روی گل دوم پرسپولیس تاثیرگذار ظاهر شد تا ارزش های خود را بیش از پیش نشان دهد. اما نگاهی به نتایج قرمزها در نبود امیری ثابت می کند که این بازیکن، مهره ای بی جانشین برای برانکو ایوانکوویچ است.

 

حال با بازگشت او، یکی از 4 هافبک سرخ ها باید از ترکیب خارج شوند. باتوجه به سیستم 442 خطی تیم پرسپولیس، ربیع خواه و کامیابی نیا بازیکنانی فیکس و تغییر نیافتنی به شمار می روند، بنابراین مسلمان و احمدزاده تنها کاندیدای نیمکت نشینی هستند.

 

محسن مسلمان در هفته های اخیر با پاس گل ها و نمایش های دیدنی، بار دیگر به دوران اوج خود بازگشته و با اختلاف، آقای پاس گل لیگ هفدهم نیز هست. اما فرشاد احمدزاده بازیکن مورد علاقه برانکو نیز پس از بازگشت به ترکیب، با دوندگی و تلاش موثر ظاهر شده و در بازی جام حذفی هم گلزنی کرد.

 

در نهایت برانکو باید یکی از این دو بازیکن را برای خروج از ترکیب انتخاب کند و باید نشست و دید، هافبک نیمکت نشین سرخ ها در بازی با نفت کدام خواهد بود.

چهارشنبه 13 دی 1396  2:25 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها