0

شجاعیان: غرور تنها دشمن استقلال است

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

شجاعیان: غرور تنها دشمن استقلال است

هافبک تیم فوتبال استقلال می گوید همکاری با شفر نقطه عطف کارنامه اوست.

 

به گزارش "ورزش سه"، داریوش شجاعیان در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال بعد از نیم فصل حضور در جمع آبی پوشان درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:

 

شرایط حال حاضر استقلال؟

 

در بهترین شرایط به سر می بریم. در کنار اینکه ما پیروزی های پر گلی در خانه و خارج از خانه کسب می کنیم، بازی های خوبی به نمایش می گذاریم. استقلال هم زیبا بازی می کند و هم در کار دفاع و حمله بسیار موفق است. خدا را بابت این شرایط خوب استقلال شکر می کنم اما با حرف های آقای شفر موافقم و به خوبی می دانم که غرور تنها چیزی است که می تواند به استقلال ضربه بزند. سرمربی بارها این نکته را گوشزد کرده و همه می دانیم که غرور دشمن اصلی استقلال است. با توجه به پتانسیلی که تیم و بازیکنان دارند، استقلال باز هم می تواند پیشرفت کند و روند خوب خود را تا پایان فصل بهبود ببخشد.

 

شرایط در استقلال بعد از نیم فصل حضور؟

 

اگر کادر فنی درباره من نظر بدهند، خیلی بهتر است. از نظر روحی روانی و جسمی در شرایط خوبی هستم؛ نه تنها من بلکه همه بازیکنان این شرایط را دارند. تمامی بازیکنان در تمرینات با صد در صد توان تمرین می کنند وبا انرژی و سر حال هستند. خود من هم چنین شرایطی دارم و طبیعی است که وقتی خوب بازی کنیم و پشت سر هم برنده باشیم، همه چیز خوب است.

 

تاثیر حضور شفر در استقلال؟

 

به عنوان یک بازیکن شاید درست نباشد که من راجع به سرمربی تیم صحبت کنم ولی چیزی که می توانم بگویم این است که آقای شفر یک مربی بسیار خوب، کاربلد و با تجربه است. ایشان هم از نظر فنی و هم از نظر روانشناسی بسیار با تجربه است و خیلی خوب با بازیکنان ارتباط برقرار می کند. از حضور ایشان در استقلال خوشحالم و همکاری با آقای شفر در کارنامه حرفه ای من به عنوان یک بازیکن نقطه عطف است. تاثیر حضور این سرمربی در استقلال کاملا مشخص است.

 

 شجاعیان: غرور تنها دشمن استقلال است

 

برابر استقلال خوزستان هم عملکرد خوبی داشتی؟

 

برابر استقلال خوزستان کل تیم درخشید و همه بازیکنان در شرایط آرمانی بودند. چیزی که برای من اهمیت دارد، موفقیت تیم و کسب سه امتیاز است که در اهواز اتفاق افتاد. من همیشه منافع تیمی را بر منافع شخصی ارجح می دانم.

 

تاثیر تمرینات ساناک؟

 

راجع به ساناک اول باید این را بگویم که استعداد او در یادگیری زبان فارسی بی نظیر است. بعضی کلمات و بعضی نکات را او به زبان فارسی به ما می گوید که این موضوع هوش بالای ساناک را نشان می دهد. ساناک خیلی خوب تیم را با نظارت شفر تمرین می دهد و طبیعی است تیمی که خوب تمرین نکند، نمی تواند برنده باشد و این نشان می دهد که ما خیلی خوب تمرین می کنم. ساناک مربی خوب و حرفه ای است.

 

بازی با تراکتورسازی؟

 

نبرد بسیار سختی در تبریز داریم به ویژه آنکه در خانه حریف برگزار می شود. تراکتور در فصل نقل و انتقالات چند بازیکن جدید گرفته است اما این برای ما مهم نیست. برای ما مهم این است که مانند بازی قبلی با تمرکز بالا و انگیزه کامل به زمین برویم و بتوانیم موفق باشیم. استقلال روند صعودی بسیار خوبی را در پیش گرفته و می بینید که خودش را در جدول بالا کشیده است. بنابر  این برای ما فرقی نمی کند که حریف ما تراکتورسازی باشد یا تیم دیگری و یا بازی در تهران و شهر های دیگر باشد. موضوع مهم برای ما این است که با ارائه بهترین عملکرد، پیروز زمین باشیم.

 

صحبت با هواداران استقلال؟

 

هواداران در چند هفته گذشته به خوبی از تیم حمایت کردند و در روزهای سخت مایه دلگرمی همه بازیکنان بودند. ما به داشتن چنین هوادارانی افتخار می کنیم. به تک تک هواداران این را می گویم که با حضور شما و حمایت های شما استقلال می تواند از این هم بهتر شود و هر کاری برای هواداران کنیم کم است.

شنبه 9 دی 1396  10:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها