0

یکصد هزار برگ سند به مرکز اسناد دفاع مقدس استان مرکزی اضافه می‌شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

یکصد هزار برگ سند به مرکز اسناد دفاع مقدس استان مرکزی اضافه می‌شود

یکصد هزار برگ سند به مرکز اسناد دفاع مقدس استان مرکزی اضافه می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: تا پایان سال 96 یکصد هزار برگ سند به مرکز اسناد و مدارک دفاع مقدس این استان افزوده می‌شود.

کد خبر: ۲۷۱۶۸۹

تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۷ - 25December 2017

یکصدهزار برگ سند به مرکز اسناد دفاع مقدس استان مرکزی اضافه می شودبه گزارش خبرنگار دفاع پرس از استان مرکزی، «مصطفی مشایخی» با اشاره به مهمترین فعالیت‌های انجام شده در راستای دفاع مقدس استان مرکزی اظهار داشت: تاکنون بیش از 125 هزار سند دفاع مقدسی از سوی مرکز اسناد و مدارک دفاع مقدس جمع آوری شده است که تا پایان سال 96 با اضافه شدن 100 هزار برگ به طور مجموع نزدیک به 230 هزار سند می‌شود.

وی افزود: در بحث جمع‌آوری عکس‌های دفاع مقدسی نیز تا پایان امسال 100 هزار قطعه عکس در حوزه دفاع مقدس جمع‌آوری می‌شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی تصریح کرد: مصاحبه با هزار و 300 نفر از رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس از جمله فعالیت‌های مهم این مرکز در راستای حفظ و نشر ارزش های دفاع مقدس بوده است.

مشایخی با تاکید بر فعالیت‌های بخش مربوط به مشارکت‌های زنان در دفاع مقدس گفت: یکی دیگر از فعالیت‌های ما در اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس استان مرکزی و در واحد مشارکت‌های زنان در دفاع مقدس تدوین سه پروژه علمی در حوزه زنان و دفاع مقدس بوده است.

وی ادامه داد: تدوین پروژه علمی با عنوان مقایسه نگرش مذهبی، هوش اجتماعی، شادکامی و خودپندارنده زنان ایثارگر و زنان عادی استان مرکزی یکی دیگر از پروژه های علمی است که برای نخستین بار در فصل‌نامه تخصصی زنان و حماسه در سال 96 به چاپ رسید و در واقع استان مرکزی جزو نخستین استان‌هایی بود که این موفقیت را از آن خود کرد.

انتهای پیام/

دوشنبه 4 دی 1396  3:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها