0

کرار: کمالوند دومین مربی بزرگ آسیا است!

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

کرار: کمالوند دومین مربی بزرگ آسیا است!

هافبک تیم فوتبال نفت آبادان می گوید باشگاه باید قدر بازیکنان این تیم را بداند.

 کرار: کمالوند دومین مربی بزرگ آسیا است!

به گزارش "ورزش سه"، جاسم کرار بازیکن نفت آبادان بعد از کسب پیروزی برابر پرسپولیس گفت: به نظرم پرسپولیس بزرگترین تیم آسیایی است. بهترین مربیان آسیا را دارد. از نظر من دومین مربی بزرگ آسیا کمالوند است.


وی ادامه داد: امیدوارم بازی بعد را هم ببریم و به فینال صعود کنیم.


کرار جاسم درباره استعفای کمالوند، تصریح کرد: آقای کمالوند برود می رویم و اگر بماند هم می مانیم.


این بازیکن عراقی در ادامه درباره حضور در نفت آبادان خاطر نشان کرد: ما تیم صنعت نفت را مثل خانه خودمان می دانیم و اگر مسئول یا بزرگی مثل آقای کمالوند برود ما هم ول می کنیم و می رویم. ایشان برای ما می جنگد و ما هم پشت مربی مان هستیم و اگر قرار است جریمه شویم خب اشکال ندارد جریمه شویم.


او افزود: ما آمدیم در این شهر تا برای مردم فوتبال بازی کنیم، من عرب هستم و چون اکثر مردم آبادان عرب هستند بیشتر برای این تیم می جنگم. اگر قرار است بدون پول بازی کنم این کاررا می کنم. باشگاه باید قدر این بازیکنان را بداند و در کل نظر، نظر کادرفنی است و اگر قرار است جریمه شویم مشکلی نیست.


این بازیکن عراقی در واکنش به صحبت های کمالوند که گفته بود بازیکنان باید همه جزییات باشگاه را بگویند، عنوان کرد: ما به این داستان ها کاری نداریم.


کرار جاسم در پایان درباره وضعیت داوری مسابقه، گفت: داوری عالی بود. سیدجلال بازیکن قابل احترامی است و اگر حرفی زده به او احترام می گذارند و همه به او در ایران افتخار می کنند.

سه شنبه 28 آذر 1396  7:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها