0

مردان چه زنانی را برای همسری دوست دارند؟

 
fatemehza
fatemehza
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1393 
تعداد پست ها : 3415
محل سکونت : اصفهان

مردان چه زنانی را برای همسری دوست دارند؟

 

مردان چه زنانی را برای همسری دوست دارند؟

 

 

 

 
مردان چه زنانی را برای همسری دوست دارند؟

مردان چه زنانی را دوست دارند؟

 

اگر مایل هستید بدانید مردان چه زنانی را برای همسری دوست دارند به نکات یاد شده در این مطلب توجه نمایید.

 

خانم خانه دار با خودش می اندیشد این همه کار، حالا چه کنم؟ و چون احساس کسلی و بی حوصلگی می کند، یک فنجان چای برای خودش ریخته و تلویزیون را روشن می کند و به تماشای تکرار سریال های شب قبل و شاید هم سال های قبل می پردازد. وقتی بچه ها به منزل میایند، سر آنها فریاد می کشد چرا که از دست خودش عصبانی است.

 

به گزارش تالاب ساعت ۵ بعد از ظهر با بداخلاقی به آشپزخانه شلوغ و به هم ریخته می رود، ابتدا به فریزر روی می آورد و انتظار دارد که غذای او به طور معجزه آسایی آماده باشد، سپس در قفسه های آشپزخانه به جستجوی ماهی تُن و غذاهای آماده می گردد، در حالیکه می داند هر کدام از این غذاها، آه و ناله همسرش را به آسمان بلند می کند.

 

لحظه ای که شوهرش در خانه را باز می کند، انتظار دارد همسرش آراسته و زیبا و با رویی گشاده و خوشحال، در حالی که خانه مرتب و منظم است و بوی غذای دلخواهِ جا افتادهِ ایرانی، به مشام می رسد، به استقبالش برود، اما خانه را شلوغ و به هم ریخته و همسرش را با موهای آشفته و لباس خواب که از صبح عوض نکرده و بداخلاق مشاهده می کند، او هم ناخود آگاه اخم هایش در هم رفته و به سراغ تلویزیون می رود.

 

بعد از صرف شام، خانم با عجله ظرف ها را جمع می کند و در حین صحبت کردن با تلفن به نظافت منزل می پردازد و هر وقت هم که شوهرش به سوی او میاید، سر خود را به کاری گرم می کند.

 

شوهر او هم در درون احساس تنهایی و سر در گمی می کند و روز بعد با خود می گوید: چرا باید زود به خانه بروم در حالی که آنجا هیچکس منتظر من نیست؟! پس وقت خود را با کار اضافه و سپس با دوستانش می گذراند.

 

اگر این قصه هر روز ادامه داشته باشد، خودتان حدس بزنید چه اتفاقی می افتد؟

 

حالا راهی به شما نشان می دهیم که علاوه بر اینکه به تمام کارهای خود می رسید، زمانی هم برای درست کردن ناخن ها و یا حتی چرت زدن داشته باشید!

 

بسیار ساده است. ابتدا لیست تمام کارهایی را که می خواهید فردا انجام دهید، از شب قبل آماده کنید و سپس آنها را به ترتیبِ اولویت شماره گذاری نمایید و فردا صبح کارهایتان را با شماره یک شروع کنید، و آنقدر ادامه دهید تا کامل شود،

 

سپس کار شماره ۲ را شروع کنید و تا وقتی آن را کامل نکرده اید به سراغ کار دیگری نروید، بعد از آن کار شماره ۳ را انجام دهید، به همین ترتیب ادامه داده تا به همه کارهایتان برسید. اگر نتوانستید تمام کارهای لیست را انجام دهید مهم نیست ، زیرا حداقل شما مهم ترین کارها را انجام داده اید. راز موفقیت در انجام پی در پی این روش است.

 

اگر نوشتن لیست کارهایتان را به صبح فردا موکول کنید، دچار وحشت شده و ممکن است تمام روز وقت شما را بگیرد.

 

حتما آن را شب قبل انجام دهید. کارهای خسته کننده و آنهایی را که دوست ندارید، در اولویت قرار داده و آنها را برای ساعت ۵ بعد از ظهر نگذارید، صبح انجام دهید چون سرحال هستید.

 

در ساعات اولیه روز که مهمترین کارها را انجام می دهید، آنها را از ایست حذف کنید، با این کار یک احساس کامیابی از عملکردتان به شما دست می دهد که دلگرم می شوید، بقیه کارها را هم با سرعت بیشتری انجام دهید.

 

روز قبل در مورد شام فردا شب تصمیم بگیرید، بسیاری از زنان کامل، ناهارشان ساعت ۱۱ صبح آماده است. اگر همسرتان کاری از شما خواست، آن را در بالای لیست قرار داده و با بهتر انجام دادنش خوشحالش کنید.

 

بعضی وقتها ممکن است کاری به تعویق بیفتد و یا شاید در انجام کاری دیگر موفق نشدید، این نقطه ضعف را پنهان نکنید و باشجاعت، آن را در راس کارهای فردا قرار دهید.

 

اگر تغییری در برنامه تان رخ داد، نترسید و با آغوشی باز به استقبالش بروید و بدانید که زندگی دائم در حال تغییر کردن است و به آن به چشم تنوع نگاه کنید.

 

نکته مهم این که: خودتان را در لیست وارد کنید. هر روز یک زمانی را در لیست برای شخص خودتان در نظر بگیرید، زمانی برای استراحت، ورزش، درست کردن ناخن ها، کتاب خواندن و غیره.

 

این کارها را حتما در لیست وارد کنید و گرنه هیچ وقت به آن نمی رسید. با انجام این روش، در ساعت ۵ بعد از ظهر می توانید دوش گرفته، لباس مناسب بپوشید، آرایش کنید و با آرامش منتظر ورود همسرتان شوید و شب بسیار آرام، رویایی را داشته باشید، مثل زمان نامزدی.

 

شنبه 25 آذر 1396  4:47 PM
تشکرات از این پست
shayesteh2000
دسترسی سریع به انجمن ها