0

منچستریونایتد 1-0 بورنموث؛ سه امتیاز با حداقل گل

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

منچستریونایتد 1-0 بورنموث؛ سه امتیاز با حداقل گل

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان ژوزه مورینیو در این دیدار موقعیت های گلزنی زیادی روی دروازه حریف ایجاد کردند اما در نهایت تنها یک بار به گل رسیدند؛ هرچند همین یک گل برای کسب سه امتیاز بازی کافی بود.

 

منچستریونایتد بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 2، جسی لینگارد می توانست شیاطین سرخ را پیش بندازد اما ضربه برگردان او روی ارسال خوان ماتا، نتوانست دروازه بورنموث را تهدید کند.

 

در ادامه بازی متعادل شد و هر دو تیم حملاتی روی دروازه هم داشتند که به موقعیت خاصی منجر نشد. در دقیقه 19، نفوذ خوب مارسیال و ارسال او به دهانه دروازه، می توانست توسط لوکاکو به گل منجر شود اما ستاره بلژیکی نتوانست از این موقعیت استفاده کند.

 

پس از آن نوبت بورنموث بود که دو موقعیت پیاپی روی دروازه منچستریونایتد ایجاد کند اما واکنش های خوب داوید دخیا، مانع از گلزنی تیم میهمان شد.

 

در مقابل این منچستریونایتد بود که در دقیقه 25 توانست به گل برسد. روی ارسال عالی خوان ماتا بود که توپ پشت محوطه شش قدم به لوکاکو رسید و او هم بالاتر از مدافعان حریف، توپ به را گوشه دروازه آسمیر بگوویچ فرستاد.

 

 

منچستریونایتد 1-0 بورنموث؛ سه امتیاز با حداقل گل

 

 

بعد از این گل تیم میهمان پیش کشید و در مقابل منچستریونایتد می توانست در دقیقه 29، روی یک ضد حمله به گل دوم برسد اما حضور به موقع فرانسیس، مانع از موقعیت سازی لوک شاو شد.

 

حملات سوانسی ادامه داشت و چیزی نمانده بود که فرانسیس در دقیقه 34 کار را به تساوی بکشد اما ضربه او به شکل خطرناکی از بالای دروازه یونایتد به بیرون رفت. در دقایق پایانی بازیکنان منچستریونایتد حملات خطرناک تری داشتند و لوکاکو و مارسیال می توانستند فاصله را بیشتر کنند اما ضربات آنها راهی به چهارچوب دروازه حریف پیدا نکرد و این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.

 

نیمه دوم را بورنموث بهتر آغاز کرد اما این منچستریونایتد بود که می توانست در دقیقه 52 به گل دوم برسد اما حضور به موقع گاسلینگ، مانع از گلزنی خوان ماتا شد.

 

حملات بورنموث ادامه پیدا کرد اما باز هم این یونایتدها بودند که صاحب یک موقعیت بسیار خوب شدند اما مارسیال موقعیت خوبی که لوکاکو برایش ایجاد کرده بود را به راحتی از دست داد. دو دقیقه بعد نوبت مارسیال بود که یک موقعیت عالی برای لوکاکو ایجاد کند اما حضور به موقع ناتان آکه، مانع از گلزنی مهاجم بلژیکی یونایتد شد.

 

در ادامه شاگردان مورینیو ابتکار عمل را در دست گرفتند و دو موقعیت خوب دیگر توسط لینگارد و راشفورد روی دروازه حریف ایجاد کردند اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد.

 

در دقایق پایانی هر دو تیم تلاش زیادی برای رسیدن به گل های بعدی انجام دادند اما هیچ یک از آنها موفق به اینکار نشدند و در نهایت بازی با همان یک گل به سود منچستریونایتد به پایان رسید.  

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

پنج شنبه 23 آذر 1396  7:16 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها