0

بایرن 1 - 0 کلن؛ بردن عادت همیشگی تیم هاینکس

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

بایرن 1 - 0 کلن؛ بردن عادت همیشگی تیم هاینکس

به گزارش "ورزش سه"، بایرن موفق شد در دیداری که چندان مهیج نبود و موقعیت مهمی روی دروازه ها خلق نشد با تک گل لواندوفسکی کلن را مغلوب کرده و اختلاف خود با تیم دوم را به 10 امتیاز برساند.

 

بازی با برتری بایرن آغاز شد و این تیم در همان دقایق ابتدیی توسط مولر صاحب فرصت شد؛ اما ضربه زمینی این بازیکن توسط هورن مهار شد. در دقیقه 15 سوله با پروازی بلند از روی یک ارسال کرنر بخت مناسبی به دست آورد؛ اما ضربه سر او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 

 

بایرن 1 - 0 کلن؛ بردن عادت همیشگی تیم هاینکس

 

 

در دقیقه 23 و روی همکاری مولر و لواندوفسکی مهاجم لهستانی صاحب موقعیت شد؛ اما ضربه آرام او در اختیار گلر کلن قرار گرفت. در دقیقه 26 کلن اولین موقعیت خود را روی یک ضد حمله سریع ایجاد کرد؛ اما ضربه تماشایی جوچیچ با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 

در ادامه باز هم بایرن جریان بازی را در اختیار گرفت و در دقیقه 38 یک بار دیگر ضربه مولر با کمترین اختلاف راهی بیرون شد تا نیمه اول علیرغم برتری بایرن با تساوی بدون گل به پایان برسد.

 

با شروع نیمه دوم شدت حملات میزبان افزایش یافت و در دقیقه 51 و روی پاس مولر، لواندوفسکی صاحب بهترین فرصت برای زدن گل اول شد؛ اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 

اما بایرن در دقیقه 60 بالاخره به گل رسید. پاس عمقی و دیدنی بواتنگ با ضربه سر مولر همراه بود تا لواندوفسکی مقابل دروازه صاحب فرصت شده و با ضربه ای دقیق قفل دروازه کلن را بگشاید.

 

 

بایرن 1 - 0 کلن؛ بردن عادت همیشگی تیم هاینکس

 

 

در دقیقه 66 بایرن بهترین بخت را برای زدن گل دوم داشت؛ اما ضربه سر آلابا به دیرک دروازه برخورد کرد و در ریباند هم شوت والی لواندوفسکی راهی به دروازه کلن نیافت.

 

در دقیقه 87 کلانتر می توانست در عین ناباوری دروازه بایرن را باز کند؛ اما ضربه او از گوشه محوطه با عکس العمل زیبای اشتارک همراه بود تا نهایتا بایرن با همان یک گل پیروز این دیدار شود.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

پنج شنبه 23 آذر 1396  7:13 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها