0

مصلح: تشکر؛ می‌خواهم با پرسپولیس جام ببرم

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

مصلح: تشکر؛ می‌خواهم با پرسپولیس جام ببرم

مدافع چپ پرسپولیس با رد پیشنهادات لیگ برتری خود به دنبال تداوم حضور در جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ است.

 

به گزارش "ورزش سه"، شایان مصلح که با درخشش در جمع سپیدرود رشت توانست نظر برانکو ایوانکوویچ را به خود جلب کند، فرصت خوبی نیز در جمع سرخپوشان تهرانی برای خودنمایی کسب کرد و به خوبی از آن سود برد. با این حال نیمکت نشینی در چند دیدار باعث شد تا دیگر تیم‌ها به دنبال جذب وی باشند. مصلح اما در گفتگویی که امروز با کادرفنی پرسپولیس داشته، مجاب شد تا به کار خود در جمع این تیم ادامه دهد. مصلح در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص شرایط نیم فصل حضور در جمع پرسپولیس و پیشنهاداتی که به او شده پاسخ داد.

 

  • دست هواداران درد نکند


بازی فوق‌العاده‌ای را مقابل نفت آبادان پشت سر گذاشتیم و از اینکه به سه امتیاز بازی رسیدیم تا فاصله در صدر جدول را افزایش دهیم خوشحالیم. جا دارد از هواداران عزیزی که در آن سرما در کنار ما بودند و کسانی که دعا کردند تا دست پر از زمین خارج شویم نیز تشکر ویژه‌ای داشته باشیم و این موفقیت (قهرمانی نیم فصل) را به آنها تبریک می‌گویم.

 

 

  • برانکو گفت باید صبور باشی


برانکو ایوانکوویچ هم گفته بود که نیم فصل گذشته به دنبال جذب من بودند؛ اما به خاطر مسائلی این انتقال صورت نگرفت. در ابتدای فصل علیرغم پیشنهاداتی که داشتم پرسپولیس را برای پیشرفت انتخاب کردم. پرسپولیس موفقیت‌های خود را مدیون ثبات و عملکرد فنی کادرفنی است و دوست داشتم در این جو حاضر باشم. برانکو ایوانکوویچ در اردوی اوکراین به من گفت باید همانند رفیقت ( محمد انصاری) صبور باشی. با این حال من در سوپرکاپ و خیلی از بازی‌های پرسپولیس فرصت بازی پیدا کردم. من به جز 5 بازی در تمام دیدارها فیکس یا به عنوان بازیکن ذخیره بازی کردم. این مساله برای من که از لیگ یک آمده بودم رضایتبخش بود. پنالتی مقابل الاهلی و همچنین گل سه امتیازی مقابل پارس جنوبی رضایت شخصی خودم را از عملکردم در نیم فصل به همراه داشت و امیدوارم این اتفاقات در نیم فصل دوم پررنگ‌تر شود.

 

 مصلح: تشکر؛ می‌خواهم با پرسپولیس جام ببرم

 

 

  • موفقیت پرسپولیس مرهون ثبات تیم است


من معتقدم همیشه ثبات جواب می دهد. ایران کشوری است که ثبات مربیگری و بازیکن ندارد؛ اما پرسپولیس در طول سه فصل اخیر ثبات داشته و در کنار آن تیم را تقویت کرده است. بازیکنانی در همین فصل توانستند برای تیم مثمرثمر باشند و ضعف‌ها را پوشش دادند. بحث دیگر مربیگری است. تک تک اعضا از جمله کادرفنی، پزشکی و تدارکات و ... زحمات همه است که به بار نشسته و امیدوارم تا پایان فصل ادامه داشته باشد.

 

 

  • برانکو عاشق بازیکن چند پسته است


من در تمرینات حتی دفاع وسط بازی کردم. بازی سیاه جامگان حتی در پست مهاجم بازی کردم. جلوی نفت تهران هافبک دفاعی بازی کردم و در این فصل در 5 پست برای پرسپولیس به میدان رفتم. آقای برانکو ایوانکوویچ بازیکن چند پسته را دوست دارد و خدا را شکر توانستم در هر پستی که ایشان صلاح دیده عملکرد خوبی داشته باشم. طبیعی است که ترجیح خودم دفاع چپ است و آن را دوست دارم. اما با توجه به اینکه زمان حضورم در سپیدرود هم در فاز تهاجمی عملکرد خوبی داشتم، در پرسپولیس نیز بیشتر در فاز تهاجمی از من استفاده می‌شود.

 

 

  • امیدواری به حضور در ترکیب پرسپولیس


خیلی سخت است که به ترکیب پرسپولیس اضافه شد. تیم خوبی داریم. تیم تمرینی هم تیم اصلی را می‌برد و این فاصله خیلی کم است و نشان می دهد تیم یکدستی داریم. مربیگری هم البته بخشی از آن سلیقه‌ای است. از دید آقای برانکو ایوانکوویچ در حال حاضر این چهار مدافع ما بهتر است و خدایی هم خوب کار کرده‌اند. جایگزین‌های خوب و سازماندهی دفاعی خوبی هم داریم. در همه جای دنیا رقابت است و مدافعان ما همه ملی‌پوش هستند و بودند. اگر کسی بتواند به این ترکیب ورود کند باید بهترین باشد و من هم تلاش می‌کنم و دنبال فرصت هستم. برانکو ایوانکوویچ گفت از تیم لیگ یکی آمدی و ثابت شدی و این برای من سوپرایز بود. اما باید از این مساله عبور کنم و به دنبال اتفاقات بهتر باشم.

 

 مصلح: تشکر؛ می‌خواهم با پرسپولیس جام ببرم

 

 

  • پیشنهاد دارم اما می‌خواهم با پرسپولیس جام ببرم

 

پیشنهاد دارم و همگی آنها جدی هستند. سه پیشنهاد جدی دارم و مربیان و مدیران این تیم‌ها با من تماس داشتند. به من لطف داشتند و اعتماد دارند و از آنها تشکر می‌کنم. امروز در این مورد با آقای برانکو صحبت کردم. به او گفتم شما گفتی مدیربرنامه رابطه نداشته باشم و تمام تمرکزم را روی فوتبال قرار دهم. با محمد انصاری و سیدجلال حسینی و خود شما ( برانکو) ارتباط و مشورت بگیرم. من اما اکنون دوست دارم پیشرفت کنم. پیشنهاد هم دارم که به طور قرضی بروم و اما آقای برانکو گفت نیاز دارم و وقتی مرا سوپرایز کردی انتظار ندارم که اکنون بروی. تمام خصوصیات مرا و عملکردی که پشت سر گذاشتم را برشمرد. من هم برای مشورت رفته بودم نه اینکه بخواهم بروم و ترجیح دادم به او پاسخ دهم. کاری که شروع کردم باید به بهترین شکل ممکن به پایان برسانم. همانطور که در فصل گذشته کارم در سپیدرود آغاز کردم و علیرغم پیشنهاد پرسپولیس تا پایان ماندم و اکنون نیز دوست دارم تا پایان بمانم.

 

 

  • هر کس دیگری هم باشد به ترکیب برنده دست نمی‌زند


خب باید شرایط را قبول کرد. اکثر مربیان اینطور هستند. من هم سرمربی باشم ترکیب برنده را دست نمی‌زنم؛ اما همیشه بازیکنان ذخیره دنبال فرصت هستند که بتوانند استفاده کنند. من در نیم فصل اول تصور نمی کردم اینقدر به من بازی برسد؛ اما خوشحالم که رضایت مربی را جلب کرده‌ام و تمام تلاشم را خواهم کرد تا در نیم فصل دوم فرصت بیشتری به دست بیاورم. ما یک تیم هستیم و هیچ تفاوتی نمی‌کند چه کسی بازی کند و هر کس در میدان باشد هدفش موفقیت تیم و خوشحالی هواداران است و کسی هم که روی نیمکت باشد برای تیم دعا می‌کند و تلاش خواهد کرد تا بهتر باشد و نقشی پررنگ‌تر در موفقیت تیم به اجرا بگذارد.

 

 

  • 15 بازی مانده و قهرمان نشدیم


از الان نمی توان گفت قهرمان شدیم. درست است که امتیازات خوبی کسب کردیم و رکوردهای جالبی را رقم زدیم. ما اگر سه بازی را از دست بدهیم حریفان از ما جلو می زنند. 15 بازی دست نخورده باقی مانده است. اما چنین رکوردهای جالب توجه را باید ادامه بدهیم و جشن قهرمانی را برگزار کنیم.

 

 

  • از مربیانی که توجه داشتند تشکر می‌کنم


شاید این یک رسم نباشد؛ اما جا دارد از مربیان و تیم‌هایی که به من پیشنهاد حضور در جمع خودشان دادند، تشکر کنم. اینکه به من توجه و اعتماد داشتند انگیزه مرا برای درخشش و موفقیت بیشتر کرده است. با این حال اکنون پرسپولیس از نقل و انتقالات محروم است و این دین بر گردن من است که بمانم. همانطور که فصل گذشته در سپیدرود ماندم و تا پایان ادامه دادم.

سه شنبه 21 آذر 1396  7:35 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها