0

پرسپولیس تیم پنجم مسابقات لیگ برتر

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

پرسپولیس تیم پنجم مسابقات لیگ برتر

در مسابقات خانگی دور رفت لیگ برتر پارس جم جنوبی با ۱۶امتیاز در ۷بازی در صدر جدول رده بندی قرار دارد وتیم پرسپولیس با ۱۴امتیاز در ۷بازی رتبه پنجم را در اختیار دارد .

 پرسپولیس تیم پنجم مسابقات لیگ برتر

به گزارش "ورزش سه" پرسپولیس در 7بازی خانگی خود صاحب 4برد ۲مساوی ویک باخت شده است، در این مسابقات، پرسپولیس در خانه به پیکان باخته وبا تیم های فوتبال سیاه جامگان مشهد وپدیده مساوی کرده است.


در این جدول تیم های فوتبال پارس با ۱۶امتیاز در ۷بازی، پیکان با ۱۶امتیاز در ۸بازی، استقلال با ۱۵ امتیاز در ۸بازی، فولاد با ۱۵ امتیاز در ۷بازی، پرسپولیس با ۱۴ امتیاز در ۷بازی،نفت آبادان با ۱۴ امتیاز در ۸بازی، سایپا با ۱۴امتیاز در ۸بازی وپدیده با ۱۲ امتیاز در ۷بازی بالانشین های جدول هستند .


اما پرسپولیس در مسابقات خارج از خانه خود بسیار عالی رفتار کرده است و توانسته است در ۸بازی ۲۲امتیاز گرفته و با ۷برد ویک مساوی بالاتر از همه تیم ها قرار بگیرد.


پرسپولیس خارج از تهران تنها برابر تیم فوتبال سپاهان مساوی کرده و برابر تیم های تراکتورسازی و گسترش در تبریز، استقلال خوزستان در اهواز، پارس جنوبی جم در جم، سپیدرود در رشت و.... برنده شده است تا در این بخش رکوردی قابل توجه را در مسابقات فوتبال تاریخ لیگ ثبت کرده باشد، البته پرسپولیس در تهران هم برابر حریفانی چون نفت تهران و سایپا عنوان میهمان را داشته است.


پرسپولیس به شکلی قابل توجه و جالب در جدول مدنظر رتبه اول را ندارد؛ در حالی که این تیم در همه بخش های جدول نیم فصل اول مسابقات صدرنشین است.

سه شنبه 21 آذر 1396  7:33 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها