0

سخنان سخیف ترامپ دیوانه بودنش را به دنیا ثابت کرد

 
namet5
namet5
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 1762
محل سکونت : بوشهر

سخنان سخیف ترامپ دیوانه بودنش را به دنیا ثابت کرد

امام جمعه دهگلان:
سخنان سخیف ترامپ دیوانه بودنش را به دنیا ثابت کرد
امام جمعه دهگلان گفت: رئیس جمهور آمریکا با این سخنان سخیف دیوانه بودن خودرا به جهانیان ثابت کرد.
سخنان سخیف ترامپ دیوانه بودنش را به دنیا ثابت کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، ماموستا یدالله محمدی پیش از ظهر امروز در نشست مشاور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با نماینده ولی فقیه در استان کردستان که با حضور ائمه جمعه و جماعات استان در سنندج برگزار شد، اظهار کرد: مشکل بیکاری در کردستان خیلی زیاد است و باید در این راستا تمهیدات لازم اندیشیده شود.

وی با بیان اینکه توازن در بین کارکنان اداره کار در استان وجود ندارد، گفت: امروز نظام جمهوری اسلامی در تمام دنیا نام‌آور شده و همین نام‌آوری دشمنان این نظام الهی را به خشم آورده است.

امام جمعه دهگلان در ادامه به تروریست خواند سپاه از سوی رئیس جمهور آمریکا گریزی زد و اذعان داشت: رئیس جمهور آمریکا با این سخنان سخیف دیوانه بودن خودرا به جهانیان ثابت کرد.

ماموستا محمدی با تاکید بر اینکه سپاه منحصر به ایران نیست و تمام دنیا را در نوردیده است، خاطرنشان کرد: امروز تمام آزادی‌خواهان و  مظلومین جهان با الگوگیری از این نیروی ارزشمند و شکست ناپذیر برای مقابله با دشمنان خود به تکاپو افتاده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: سپاه ارتشی مردمی از بدنه ایران اسلامی است و امروز توانسته تمام دنیا را تسخیر خود بکند و این عظمت ملت ایران را در جهان بیش از پیش نمایان کرده است.

امام جمعه دهگلان تصریح کرد: ملت ایران همواره ثابت کرده‌اند هر آنچه که بخواهند بر اساس ارزش‌های اسلام و قرآن است و چون خواست خدا در آن است تحقق پیدا می‌کند.

ماموستا محمدی اضافه کرد: همانگونه که با وجود تمام دشمنی‌های دشمنان امنیت را در منطقه پر از آشوب در کشور برقرار کرده‌اند،  می‌توانیم در حوزه ایجاد اشتغال و رفع بیکاری نیز به اهدافی که می‌خواهیم برسیم.

وی با بیان اینکه وجود جوانان بیکار در شأن نظام مقدس جمهوری اسلامی نیست، اذعان کرد: باید از تمام ظرفیت‌های موجود در راستای رفع مشکل بیکاری و ایجاد اشتغال برای جوانان استفاده شود.

انتهای پیام/2330/71

پنج شنبه 16 آذر 1396  9:54 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها