0

چگونه تم OFFICE 2016 را تغییر دهیم؟

 
imandesign
imandesign
کاربر جدید
تاریخ عضویت : آذر 1396 
تعداد پست ها : 1

چگونه تم OFFICE 2016 را تغییر دهیم؟

چگونه تم Office 2016 را تغییر دهیم ؟

اگر مدت زمان زیادی را صرف کار با مجموعه Office 2016 می کنید شاید بخواهید برای راحتی و جلوگیری از خسته شدن چشمان خود، ظاهر آن را کمی سفارشی کنید. در این آموزش، چگونگی تغییر تم آفیس 2016 را میبینیم.
 

برای این کار مراحل زیر را انجام دهید:

تغییر تم آفیس

1 – یکی از برنامه های مجموعه آفیس را باز کنید.

2 – از گوشه بالا سمت چپ گزینه File را بزنید تا وارد منوی فایل شوید.

تغییر تم آفیس

3 – روی گزینه Account کلیک کنید. در اینجا منوی کشویی برای تغییر پس زمینه (عکس پس زمینه نوار عنوان یا تب ها) و تم آفیس (Office theme) وجود دارد.

تغییر تم آفیس

4 – یک گزینه برای Office background یا Office theme انتخاب کنید.

آفیس 2016

اگر شما کامپیوترهای دیگری نیز دارید که از Office 2016 استفاده می کنند و از طریق اکانت مایکروسافت خود به آن ها متصل هستید، این تغییر در آن ها نیز اعمال خواهد شد. اگر شما می خواهید که این تغییر فقط روی یک کامپیوتر اعمال شود در هر کدام از برنامه های مجموعه آفیس به منوی File و سپس Options رفته و تم آفیس خود را از قسمت General و بخش Personalize your copy of Microsoft Office تغییر دهید.
 
تغییر تم آفیس 2016


تم های  Office 2016:

تم های آفیس 2016

این مجموعه دارای 3 تم است که یک تم رنگارنگ پیش فرض، یک تم به رنگ خاکستری تیره با کنتراست بالا و یک تم کلاسیک سفید است. هنگامی که یک گزینه را انتخاب می کنید سریعاً در تمام برنامه های آفیس اعمال می شود. تم رنگی آن باعث می شود که شما دقیقا متوجه شوید که کدام برنامه در حال اجراست. در زیر تفاوت دو تم را مشاهده می کنید.

تم های آفیس

 

دوشنبه 13 آذر 1396  10:22 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها