0

2 بار نبش قبر جسد سوخته

 
salamat595
salamat595
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آبان 1391 
تعداد پست ها : 19536
محل سکونت : مازندران

2 بار نبش قبر جسد سوخته

دو مرد جوان که متهم هستند دوست خود را با انگیزه مبهم کشته و جسدش را پس از سوزاندن، دو بار نبش قبر کرده اند بزودی پای میز محاکمه می‌ایستند. 

به گزارش جام‌جم، اردیبهشت 95، جسد سوخته رحمان 30 ساله، تبعه افغان در یکی از باغ‌های ورامین کشف شد. هشت ماه بعد، دو نفر از دوستان او به نام‌های سعید و داوود دستگیر شدند و مورد بازجویی قرار گرفتند. آنها قتل را گردن هم انداختند و مدعی بی‌گناهی شدند.

 

ابتدا سعید گفت: «آن روز در محل کار رحمان بودیم که ناگهان داوود با او دست به یقه شد. از من خواست کمکش کنم. از پشت، گردن رحمان را گرفتم، اما وقتی التماس کرد رهایش کردم. او روی زانوهایش افتاد، ولی داوود با یک تسمه پلاستیکی خفه‌اش کرد. سپس کیف پول و تلفن همراهش را دزدید. با همکاری هم جسد را آتش زدیم و دفن کردیم. چند روز بعد برگشتیم و دیدیدم دست جسد بیرون است. آن را بیرون کشیدیم و کنار دیوار استخر دفن کردیم. آنجا جوی آب بود برای همین دوباره جسد را بیرون کشیدیم و در یک نقطه دیگر باغ دفن کردیم.»

 

سپس داوود مورد بازجویی قرار گرفت. او هم قتل را گردن سعید انداخت و گفت: «آن روز سعید از من خواست با مقتول درگیر شوم، اما او خودش رحمان را خفه کرد. با لگد هم چند ضربه به سینه اش زد. من فقط در آتش زدن جسد و دفن آن همکاری کردم.»

 

با ثبت اعتراف متهمان، صحنه قتل بازسازی شد و کیفرخواست پرونده با اتهام مشارکت در قتل عمد برای هر دو متهم در اختیار شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت. جلسه محاکمه بزودی برگزار می‌شود.

یک شنبه 12 آذر 1396  10:25 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها