0

گفت و شنود/زرافه

 
zahra_53
zahra_53
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 28735
محل سکونت : اصفهان

گفت و شنود/زرافه

 

کیهان

طرف وسط مراسم خواستگاری با صدای بلند گفت؛ شتر! اطرافیان اشاره کردند که کجای کاری؟ و طرف به خیال اینکه باید حرف گنده‌تری بزند، گفت فیل!، زرافه!

به گزارش مشرق، «کیهان» در گفت و شنود خود نوشت:

گفت: یکی از مدعیان اصلاحات که خیلی دلش می‌خواهد حرف‌های عجیب و غریب بزند و اصراری هم ندارد که برای حرفش دلیل و سندی بیاورد، گفته است «داعش محصول عدم توسعه سیاسی و وجود رژیم‌های استبدادی است»!


گفتم: اولاً که میدان عمل تروریست‌های داعش، سوریه و عراق بوده که حاکمیت آنها در انتخابات آزاد و تحت نظارت نهادهای بین‌المللی شکل گرفته است.

ثانیاً؛ به اتباع سعودی و چچنی و تاجیکستانی و افغانستانی و مصری و اروپایی و آمریکایی چه ربطی دارد که در عراق یا سوریه توسعه سیاسی وجود دارد یا ندارد؟!

ثالثاً؛ تروریست‌های داعش همه اصول دموکراسی و مردم‌سالاری را زیرپا گذاشته و دست به جنایات هولناک زده‌اند و نه حکومت‌های عراق و سوریه.

رابعاً؛ داعش را آمریکا و اروپا ساخته و به میدان فرستاده‌اند، یعنی همان کشورهای غربی که آقایان سنگ دموکراسی و توسعه سیاسی آنها را به سینه می‌زنند!


گفت: حالا مگر این جماعت مجبورند حرف بزنند که اینطور آسمان و ریسمان را به هم می‌بافند تا خودشان را صاحب‌نظر جلوه بدهند؟!


گفتم: چه عرض کنم؟! یارو رفته بود خواستگاری، بهش گفتند؛ حرفهای گنده‌گنده بزن که تصور کنند آدم مهمی هستی! و طرف وسط مراسم خواستگاری با صدای بلند گفت؛ شتر! اطرافیان اشاره کردند که کجای کاری؟ و طرف به خیال اینکه باید حرف گنده‌تری بزند، گفت فیل!، زرافه! و...

   http://bayanbox.ir/view/4901804249511124488/talar-koodak.gif

 

 

اصفهان نگین فیروزه ای جهان

شنبه 4 آذر 1396  8:33 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها