0

برانکو: کمی هم بیرانوند را درک کنید

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

برانکو: کمی هم بیرانوند را درک کنید

برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس در پایان تمرین امروز و ریکاوری از بازی پدیده با خبرنگاران سخن گفت.

 

به گزارش "ورزش سه"، برانکو که در ابتدای گفت‌وگو سرحال و شاداب به نظر می‌رسید زمانی که خبرنگاران درباره موضوع بیرانوند پاپیچش شدند، صحبت‌های جالبی را درباره دروازه‌بان ملی‌پوش تیم به زبان آورد البته مثل همیشه برانکو قصد ندارد مشکلات را از راه جنجال و با شدت عمل حل کند. او در این گفت‌وگو از خبرنگاران خواست بازیکنانی مثل بیرانوند را درک کنند اگرچه او در رفتاری که دیروز نشان داده قطعا مقصر است. 

 


تعطیلات فیفادی و کاهش آمادگی تیم


این موضوع مشکل همه جای دنیا است و باید با این با این تعطیلات و وقفه ها کنار آمد. من از بازی دیروز بچه ها کاملا راضی هستم ضمن آنکه ما تمریناتمان را به نسبت قبل بیشتر کردیم تا برای بازی های لیگ آماده باشیم اما دیروز 4، 5 موقعیت و شانس گلزنی مان را نتوانستیم گل کنیم و همانطور که دیروز گفتم قسمت خوب کارمان این بود که نباختیم و اگر آن ضربه ایستگاهی  دقیقه 96 محمد قاضی گل می شد دیگر بازی را باخته بودیم و کاری نمی شود در آن دقایق انجام داد. 

 


توپ‌هایمان به گل تبدیل نشد


ما 7 امتیاز را در بازی های خانگی از دست دادیم و نه پیکان، نه سیاه جامگان و نه پدیده هیچ کدامشان آنچنان موقعیتی روی دروازه ما ایجاد نکردند اما ما 7 امتیاز از همین بازی ها از دست دادیم. دیروز دفاعمان نسبت به خط حمله خیلی عالی کار کرد و شانس با ما یار نبود. منشا، علیپور و حتی سیدجلال که موقعیت های گل داشتند توپ هایشان را به گل تبدیل نکردند. ضمن آنکه سه، چهار موقعیت خوب دیگر هم بود اما خب دیگر اینطوری شد. 

 


دربی بزرگی در راه است


بازی الهلال را دیدم و 5 بار بازیکنانشان توپ را از روی خط دروازه بیرون کشیدند و پیش می آید دیگر. حریفان دیگر هم همین طور گاهی اینطور می شود و یک تیم نمی تواند نتیجه بگیرد. ما فاصله مان از صدر خیلی کم است و کمی پایین تر هستیم و دربی بزرگی در پیش داریم و از این بابت خوشحالیم، می دانیم بازی سختی داریم و فضا عالی خواهد بود اما در کل از بازی ها راضی هستم. 

 


جهنم پیش روی ماست، خوشحالیم


ما به هیچ وجه دنبال بهانه‌هایی مثل وضع هوا و زمین نیستیم. آماده بازی هستیم، از شرایطمان در لیگ خوشحالیم و این مسابقه‌ای است که به خاطرش زندگی می‌کنیم. قطعا جو جم جهنمی خواهد بود از این بهتر برای بازیکن چیست؟ بازیکن به خاطر همین رقابت ها تمرین و زندگی می‌کند. 

 


بیرانوند خودش از همه متاسف‌تر است


هوادار از همه چیز برای ما مهمتر است اما باید بازیکن را هم در بعضی از وقت‌ها درک کرد چون ممکن است حساسیت‌هایی برایشان ایجاد بشود. در این مورد بیرانوند خودش بیشتر از همه متاسف است. البته او هم باید بداند که پرسپولیس باشگاه بزرگی است و ساده نیست در تیمی بازی کنی که هر بازی میلیون‌ها چشم تو را زیرنظر دارد. 

 


با بیرانوند برخورد می‌کنم


فشار زیادی روی بازیکن است و گاهی این اتفاقات رخ می دهد. ما همیشه به هوادار افتخار کرده‌ایم و آنها نقش یار دوازدهم را به خوبی برای ما ایفا کرده‌اند ما هم غمگین می‌شویم گاهی نمی‌توانیم شادشان کنیم. من با بیرانوند برخورد می‌کنم اما این وقایع همیشه پیش خواهد آمد. همیشه یک نفر ظرفیتش پر می‌شود و کم می‌آورد. این در گذشته پیش آمده و در آینده هم رخ خواهد داد. اگرچه در پرسپولیس همیشه در حداقل این اتفاقات بوده‌ایم. من با شما موافقم که به هیچ وجه به کسی حق نخواهیم داد که نسبت به هواداران بی‌احترامی کند. 

 


از هواداران عذرخواهی می‌کنم 


من تاکید می‌کنم که این فوتبال است و چه بخواهیم و چه نخواهیم از این اتفاقات پیش می‌آید. او حق نداشت این کار را بکند و عذرخواهی هم می‌کند. او مقصر است اما چه باید کرد؟ با او برخورد می‌شود و جریمه‌اش می‌کنیم. 

 


تفاوت ربیع‌خواه و بیرانوند


در مورد ربیع‌خواه دو سال است که می‌نویسند. همه درباره‌اش حرف می‌زنند. او تلاش کرده و خودش را به حدی رسانده که شایسته حضور در تیم قهرمان ایران است. این مثال را زدم تا بگویم بازیکن‌ها ماشین نیستند، ربات نیستند. گاهی کارهای اشتباه انجام می‌دهند. پس بعضی وقت‌ها آنها را درک کنید چون کارشان راحت نیست.

سه شنبه 30 آبان 1396  5:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها