0

نشست «وقف، خانواده و سبک زندگی اسلامی» با حضور رئیس سازمان اوقاف برگزار می‌شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

نشست «وقف، خانواده و سبک زندگی اسلامی» با حضور رئیس سازمان اوقاف برگزار می‌شود

نشست «وقف، خانواده و سبک زندگی اسلامی» با حضور رئیس سازمان اوقاف برگزار می‌شود

مشاور امور بانوان سازمان اوقاف از برگزاری نشست تخصصی «وقف، خانواده و سبک زندگی اسلامی» با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی؛ رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه خبر داد.

نشست «وقف، خانواده و سبک زندگی اسلامی» با حضور رئیس سازمان اوقاف برگزار می‌شودبه گزارش حوزه قرآن و عترت گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از  ستاد خبری دهه وقف معصومه فرزانه؛ مشاور امور بانوان سازمان اوقاف درباره برگزاری نشست تخصصی «وقف، خانواده و سبک زندگی اسلامی» اظهار کرد: این نشست صبح روز دوشنبه ۲۹ آبان ماه با حضور حجت‌الاسلام محمدی؛نماینده، ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و مشارکت سازمان بسیج  اساتید و روحانیون کشور برگزار خواهد شد.

 

وی ترویج و نهادینه کردن وقف در خانواده را یکی از اهداف این نشست دانست و گفت: تبیین چالش‌های کنونی وقف و مصادیق وقف در نهاد خانواده از دیگر اهداف این نشست تخصصی است.

 

مشاور امور بانوان سازمان اوقاف با بیان محور‌های اصلی این نشست تصریح کرد:  نقش خانواده در مقابله با آسیب‌های پیش روی وقف، نقش وقف در رشد و تعالی خانواده، وقف‌های جمعی و خانوادگی و وقف‌های خاص از قبیل: نذر و وصیت را می‌توان از مهمترین محور‌های این نشست دانست.

 

فرزانه افزود: مدعوین این نشست از بانوان اساتید دانشگاه و حوزه هستند و سه نفر از استادان خانم‌ها دکتر معین‌الاسلام، دکتر اخوت و دکتر کارشناس در این نشست تخصصی سخنرانی می‌کنند.

 

وی خاطرنشان کرد: در ابتدای این نشست تخصصی نماینده، ولی فقیه و رئیس  سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌‍‌الاسلام گواهی؛ رئیس سازمان بسیج اساتید و طلاب و حجت‌الاسلام سجادی؛ رئیس دانشگاه علوم قرآن و حدیث اصفهان و مشاور رئیس سازمان اوقاف سخنرانی خواهند کرد.

 

گفتنی است؛ نشست تخصصی «وقف، خانواده و سبک زندگی اسلامی» ساعت ۹ صبح دوشنبه ۲۹۹ آبان ماه در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/

یک شنبه 28 آبان 1396  6:41 PM
تشکرات از این پست
omiddeymi1368
دسترسی سریع به انجمن ها