0

فدراسیون کشتی آمریکا با زلزله زدگان همدردی کرد

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

فدراسیون کشتی آمریکا با زلزله زدگان همدردی کرد

بعد از قهرمانان کشتی آمریکا، فدراسیون این کشور هم با ارسال نامه ای به فدراسیون کشتی ایران با زلزله زدگان کرمانشاه ابراز همدردی کرد.

 فدراسیون کشتی آمریکا با زلزله زدگان همدردی کرد

به گزارش "ورزش سه" ‌، جردن باروز قهرمان کشتی آزاد جهان و المپیک از آمریکا، رومن ولاسوف قهرمان کشتی فرنگی جهان و المپیک از روسیه، رسول چونایف دارنده مدال طلای جهان و برنز المپیک کشتی فرنگی از آذربایجان و فرانک استابلر قهرمان کشتی فرنگی جهان از آلمان، حادثه زلزله در استان کرمانشاه و کشته و مجروح‌شدن تعداد زیادی از هموطنانمان را به زبان فارسی تسلیت گفتند.


همچنین فدراسیون کشتی آمریکا نیز در نامه ای به فدراسیون کشتی ایران با زلزله زدگان ابراز همدردی کرده است. در بخشی از این نامه آمده است:


فدراسیون کشتی آمریکا تسلیت صمیمانه خود را به مردم ایران که  در زلزله اخیر  متحمل رنج شدند، اعلام می کند. این یک حادثه دردناک است و قلب ما در این زمان که غم و اندوه دارید، با شماست.


ما در جام جهانی کشتی آزاد سال ۲۰۱۷ در کرمانشاه شرکت کردیم و مردم آن منطقه از کشور شما برخورد بسیار دوستانه و با احترام زیاد با تیم ملی کشتی آزاد ما داشتند.


مهمان دوستی مردم کرمانشاه در کنار نظم عالی میزبان این مسابقات برای کشتی گیران، مربیان و تیم سرپرستی ما خاطره بسیار زیبایی به جا گذاشت که ما بهمین دلیل از شما سپاسگزاریم.


لطفا تسلیت و نگرانی های ما را به مردم کرمانشاه و حادثه دیدگان اعلام کنید و اجازه دهید در این زمان که آن ها نیاز دارند ما خود را در کنار آن ها حس کنیم.


فدراسیون های کشتی ایران و آمریکا همکاری و رابطه ارزشمند و همراه با حسن نیت با یکدیگر دارند و آماده هرگونه کمکی در این زمینه هستیم.

شنبه 27 آبان 1396  8:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها