0

گله زمانی از قلعه‌نویی، مرفاوی و صادقی

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

گله زمانی از قلعه‌نویی، مرفاوی و صادقی

عضو هیات مدیره استقلال از افرادی مثل صادقی، مرفاوی و قلعه‌نویی بابت رسانه‌ای کردن مسائل مالی‌شان با آبی‌های پایتخت به شدت انتقاد کرد.

 گله زمانی از قلعه‌نویی، مرفاوی و صادقی

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، حسن زمانی در اظهاراتی که با رادیو تهران داشت، درباره مجوز حرفه‌ای گری استقلال گفت: خیال همه راحت باشد که هیچ مشکلی نیست و مجوز حرفه‌ای گری استقلال صادر شده است. تا اینجا مشکل خاصی ندیدیم و ما هم به همین دلیل تایید شده تلقی می‌کنیم. همه چیز حل شده و جای نگرانی نیست.

 

وی درباره شکایت امیرحسین صادقی از استقلال گفت: من البته اسم از کسی نیاوردم. من شاهد زحمات صادقی در استقلال بوده‌ام. می گویم کسی که این همه در استقلال زحمت کشیده است و در تیم ملی بوده است، نباید مسائل داخلی باشگاه را به بیرون ببرد و مطرح کند. او می‌آمد و پیگیری می‌کرد، قطعا خود ما کنارش بودیم تا به حقش برسد. گله من از بقیه عزیزان هم این است. نباید اجازه دهند برای این تیم در بیرون برایش حاشیه ایجاد شود.

 

زمانی در پاسخ به این سوال که چرا کسی به صادقی از استقلال زنگ نزده است، گفت: او می‌توانست یک نامه به هیات مدیره بزند و می‌گفت من نمی خواهم مسئله را به بیرون ببرم. مطمئن باشید خود من پیگیر می‌شدم.

 

او درپاسخ به این سوال که قلعه‌نویی هم گفته کسی با او تماس نگرفته و مرفاوی هم چنین ادعایی دارد و چگونه با این اوضاع با طلبکاران استقلال مصالحه شده است، گفت: همه این افرادی که نام بردید از خانواده استقلال هستند. آنها منتظر نباشند که افتخاری دنبال آنها بیاید. خود اینها باشگاه را می‌شناسند و می‌توانند به آنجا مراجعه کنند. خواهشا مسائل را به بیرون منتقل نکنند. قلعه‌نویی برای استقلال زحمت کشیده ولی نباید کاری کنیم که مسئله به اینجا برسد.

 

عضو هیات مدیره استقلال ادامه داد: طبق اطلاعیه این عزیزان باید به باشگاه مراجعه می‌کردند و پیگیری می‌کردند. آنها خودشان عضو استقلال هستند. ما گله‌مندیم که چرا باعث حاشیه می‌شوند. ما باید به هوادار این حق را بدهیم که کسی را که سال ها تشویق کرده، از او گلایه هم بکند. من نمی‌گویم از طلبشان بگذرند. من می‌گویم آقایان با نام استقلال به اینجا رسیده اند و اگر استقلال نبود کسی برای این‌ها تره خرد نمی‌کرد. حالا هم بهتر است جایگاه استقلال را حفظ کنند. امیرحسین صادقی را استقلال صادقی کرد. قلعه‌نویی و مرفاوی هم با استقلال قلعه‌نویی و مرفاوی شدند. این عزیزان بیایند و مشکل خود را حل کنند.

پنج شنبه 25 آبان 1396  3:00 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها