0

زیورآلات قبل از عروسی

 
maryambod
maryambod
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : آبان 1395 
تعداد پست ها : 30

زیورآلات قبل از عروسی

برگزاری مراسم عروسی می تواند فشار مالی زیادی برای شما داشته باشد و خرید جواهرات گران قیمت نیز می تواند این فشار مالی را دو چندان نماید . هر چقدر تعداد جواهرات انتخابی بیشتر باشد ، هزینه ی شما نیز سنگین تر خواهد بود . شما  باید در هنگام خرید جواهرات عروسی ، بودجه ی خود را نیز در نظر بگیرید .

معمولا جواهرات جزو لوازمی هستند که در سالهای دیگر زندگی نیز مورد استفاده قرار میگیرند و شما می توانید برای سالیان دراز از آنها استفاده کنید . این موضوع در مورد سایر موارد مانند لباس عروسی صدق نمی کند . پس جواهراتی را انتخاب کنید که ظاهر زیبایی داشته باشد و بتوانید بعدا از آنها استفاده کنید .

انتخاب جواهرات کلاسیکی مانند طلا و یا نقره کار بسیار آسانی است اما در مورد جواهرات رنگی هیچ قانونی وجود ندارد . استفاده و اضافه کردن کمی رنگ به جواهرات می تواند روحی تازه به جواهرات کلاسیک ببخشد و طرح رنگی آن را خنثی سازد .

تن رنگ متفاوت پوست می تواند به جواهرات مختلفی بیانجامد . مثلا رنگ پوستی ممکن است با طلای زرد بسیار هماهنگ باشد و رنگی دیگر با طلای سفید . بنابراین در هنگام انتخاب نوع جواهرات، حتما رنگ پوست خود را نیز در  نظر بگیرید  و جواهراتی را انتخاب کنید که به چهره ی شما بیاید .شما می توانید از جواهرات  نقره ای و یا طلایی استفاده کنید ولی هرگز هر  دوی این فلزات را با هم ترکیب نکنید .برخی از افراد از جواهراتی استفاده می کنند که در آن ها از طلا و نقره در کنار هم استفاده شده است ولی اینکار می تواند اسایل و ظاهر شما را به هم بریزد .بعد از سالها برنامه ریزی برای داشتن یک روز عروسی متفاوت و زیبا، برخی از افراد خرید لوازم وجواهرات مرسوم را انتخاب می کنند . باید مطمئن شوید که انتخاب شما بسیار عالی بوده است . به دنبال جواهراتی بگردید که زیبا و درخشان باشند .برخی از افراد بسیار روی این قضیه پافشاری دارند . این افراد دوست دارند تمامی موارد خود را با هم ست کنند . اما این کار زیاد هم درست نیست .بیشتر خانم ها عاشق جواهرات هستند اما این بدین معنی نیست که در روز عروسی باید همه چیز داشته باشید .  اصلا نیازی نیست یک ، گردنبند ، گوشواره ، دستبند ، الگو و کیف را  با هم داشته باشید . بهتر است از جواهرات کافی و مناسب برای این روز بزرگ استفاده کنید .

چهارشنبه 24 آبان 1396  12:56 PM
تشکرات از این پست
shayesteh2000 nargesza
دسترسی سریع به انجمن ها