0

دامنه تغییرات مدیریتی به استقلال می رسد؟

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

دامنه تغییرات مدیریتی به استقلال می رسد؟

مدیرعامل استقلال در وضعیتی مشابه با طاهری باید درباره آینده خود تصمیم گیری کند.

 دامنه تغییرات مدیریتی به استقلال می رسد؟

به گزارش "ورزش سه"، علی اکبر طاهری بعد از سه فصل حضور در پرسپولیس سر انجام از سمت خود استعفا کرد تا گمانه زنی ها درباره تغییرات در کادر مدیریت استقلال نیز تقویت شود.


سید رضا افتخاری مدیرعامل استقلال فصل گذشته و در هفته های ابتدایی مدیریت این تیم را بر عهده گرفت و او نیز این روزها شرایط سختی را پشت سر می گذارند. مدیرعامل استقلال البته برخلاف همتای خود در این مدت هیچگاه از سلاح استعفا استفاده نکرد و در سخت ترین روزها ترجیح داد از امید درباره آینده و تغییرات برای استقلال صحبت کند اما او نیز مانند طاهری روزهای سختی را سپری می کند.


مشکلات مالی این دو باشگاه با وجود عقد قرارداد مستقیم با یکی از اپراتورها همچنان باقی است و آبی ها هر چند از یک شریک تجاری جدید نیز رونمایی کردند اما با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کنند. مدیران استقلال هنوز موفق به تسویه حساب با مک درموت نشدند و وضعیت مسکن سرمربی خارجی این تیم به دلیل مشکلات مالی نا مشخص است تا بیش از پیش وضعیت نامناسب مالی آبی ها مشخص شود. تامین منابع مورد نظر برای اضافه شدن دستیاران شفر، اردوهای داخلی و یا خارجی از جمله دیگر مشکلات مالی استقلال طی هفته های گذشته است.


تلاش افتخاری برای به دست آوردن منابع مالی از جمله بلیت فروشی فعلا با موفقیت همراه بوده اما هنوز این منابع مالی در اختیار باشگاه قرار نگرفته و البته بلیت فروشی یک دیدار نمی تواند خیلی گره از کار آبی ها باز کند.
از سوی دیگر افتخاری این روزها با توجه به منع حضور مدیران بازنشسته تحت فشار است که البته این مشکل خیلی نمی تواند او را تهدید کند زیرا با تغییر سمت او به سرپرستی و نامه وزیر ورزش، افتخاری می تواند به کار خود ادامه دهد اما با توجه به مشکلات مالی این احتمال وجود دارد که مدیرعامل استقلال نیز مانند طاهری با استفاده از این قانون عطای حضور در استقلال را به لقای آن ببخشد و به حضور خود در استقلال پایان دهد.


مشکلات مالی استقلال و موانعی که در مسیر برطرف کردن آن وجود دارد، می تواند طی ماه های آینده برای افتخاری دردسرساز شود و باید منتظر واکنش مدیرعامل استقلال به این حجم از مشکلات باشیم.

دوشنبه 15 آبان 1396  12:40 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها