0

آموزش کاردستی روز دانش آموز

 
ali_81
ali_81
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1388 
تعداد پست ها : 10633
محل سکونت : اصفهان

آموزش کاردستی روز دانش آموز

 

امروز می خواهیم آموزش کاردستی روز دانش آموز آبان ۹۶ را به همراه شما تهیه کنیم. باید توجه داشته باشیم برای آموزش کاردستی روز دانش آموز آبان ۹۶ نیاز است که...

 آموزش کاردستی روز دانش آموز آبان ۹۶
امروز می خواهیم آموزش کاردستی روز دانش آموز آبان ۹۶ را به همراه شما تهیه کنیم. باید توجه داشته باشیم برای آموزش کاردستی روز دانش آموز آبان ۹۶ نیاز است که ابتدا یک سری ابزار و وسایل را تهیه کنیم تا بتوانیم با آن ها کاردستی های زیبایی را بسازیم.آموزش کاردستی روز دانش آموز

 

وسایل مورد نیاز برای کاردستی روز دانش آموز :

 کاغذرنگی
چسب
نوار تزئینی
قیچی
ربان
امروز می خواهیم آموزش کاردستی روز دانش آموز آبان ۹۶ را به همراه شما تهیه کنیم. باید توجه داشته باشیم برای آموزش کاردستی روز دانش آموز آبان ۹۶ نیاز است که ابتدا یک سری ابزار و وسایل را تهیه کنیم تا بتوانیم با آن ها کاردستی های زیبایی را بسازیم.

آموزش کاردستی روز دانش آموز


آموزش کاردستی روز دانش آموز آبان۹۶
برای دانش آموزان کلاس اول ابتدایی می توانید یک چوب جادویی برای کاردستی روز دانش آموز بسازید، شبیه آن چه در فیلم هایی مثل هری پاتر دیده ایم ولی به صورت فانتزی تر چرا که دانش آموزان می توانند در زنگ تفریح از آن استفاده کنند و با شوخی به دانش آموزان دیگر بگویند که آن ها را تبدیل به فرشته خواهند کرد.
و یا می توانید یک سبد بعنوان کاردستی روز دانش آموز درست کنید و یا یک سبد میوه را رنگ آمیزی کنید و سپس در کلاس درس با آن چه دانش اموزان خودشان درست کرده اند به آن ها میوه تعارف کنید و این روز را جشن بگیرید.
با کاغذهای رنگی به صورت گل های زیبا اوریگامی درست کنید. مثلا گل های رز و یا هر گل دیگری که تمایل دارید را می توانید با این کاغذ ها تهیه کنید و به دانش آموزان در این روز هدیه دهید تا آن ها نیز خوش حال شوند.

آموزش کاردستی روز دانش آموز

مطمئن باشید دانش آموزان از این که با معلم شان این روز را جشن می گیرند بسیار خوشحال خواهند شد.

کلاه بسازید: برای دانش آموزان تان کلاه های رنگی رنگی بسازید و در زنگی که میخواهید جشن بگیرید به آن ها بدهید تا دانش آموزان بتوانند به خوبی هر چه تمام تر این جشن را برگزار نمایند.

منبع: سایت ویکی مهر

شنبه 13 آبان 1396  2:52 PM
تشکرات از این پست
zahra_53
rezahossiny
rezahossiny
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : فروردین 1390 
تعداد پست ها : 1677
محل سکونت : خراسان رضوی

پاسخ به:آموزش کاردستی روز دانش آموز

روز سیزده ابان ماه گرامی باد                روز ملی مبارزه با استکبار

شنبه 13 آبان 1396  4:02 PM
تشکرات از این پست
ali_81 zahra_53
دسترسی سریع به انجمن ها