0

تاج: حقوق کی روش 3 روز عقب افتاده است!

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

تاج: حقوق کی روش 3 روز عقب افتاده است!

رئیس فدراسیون فوتبال می گوید حقوق سرمربی تیم ملی تنها سه روز عقب افتاده است.

 تاج: حقوق کی روش 3 روز عقب افتاده است!

به گزارش "ورزش سه"، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی در جریان تمرین صبح جمعه بازیکنان در ورزشگاه آزادی در واکنش به حضور حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی صحبت های جالبی را پیرامون عقب افتادن حقوق خود مطرح کرد.


مهدی تاج در واکنش به این موضوع با حضور در یک برنامه تلویزیونی، تصریح کرد: امروز سه روز است که حقوق ایشان عقب افتاده است. البته ما در تلاش هستیم تا این مسئله را حل کنیم. هر چند تصور می‌کنم چند روزی پرداخت حقوق ایشان زمان ببرد.


رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه عنوان کرد که برای پرداخت حقوق کی روش منتظر کمک دولت هستند. او ادامه داد: البته فدراسیون فوتبال هم مثل تمامی سازمان‌های دیگر در کشور مشکل مالی دارد که امیدواریم دولت محترم به قول‌هایی که به فدراسیون فوتبال برای حمایت مالی از تیم‌های ملی داده است،  عمل کند تا فدراسیون بتواند در بخش پشتیبانی و آماده‌سازی تیم‌های ملی به خوبی به وظایفش عمل کند.


تیم ملی در هفته آینده دو دیدار دوستانه پیش رو دارد و به همین دلیل سرمربی تیم ملی که از تدارکات نامناسب تیم ملی ناراحت است، با مطرح کردن مطالبات خود به این موضوع اعتراض کرد تا باز هم شاهد ناراحتی کی روش از مسیر آماده سازی تیم ملی باشیم.

جمعه 12 آبان 1396  7:45 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها