0

ناپولی 2-4 منچسترسیتی؛ صعود در سن پائولو

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

ناپولی 2-4 منچسترسیتی؛ صعود در سن پائولو

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار شاگردان پپ گواردیولا ابتدا از حریف عقب افتادند؛ اما در ادامه با ارائه نمایشی هجومی توانستند 4 گل بزنند و در نهایت به یک پیروزی پرگل برسند.

 

دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند و در دقایق ابتدایی هر دو تیم صاحب موقعیت های خوبی شدند تا اینکه در دقیقه 21، این ناپولی بود که به گل رسید. روی پاس عالی دریس مرتنس بود که لورنزو اینسینیه درون محوطه جریمه سیتی صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق از زاویه نه چندان مناسب، توانست دروازه حریف را باز کند.

 

بعد از این گل سیتی پیش کشید و یکی دو موقعیت خوب  روی دروازه ناپولی ایجاد کرد تا اینکه در دقیقه 34 به گل تساوی رسید. روی یک ارسال از ایلکای گوندوگان بود که نیکلاس اوتامندی با ضربه سر توانست کار را به تساوی بکشد.

 

 

ناپولی 2-4 منچسترسیتی؛ صعود در سن پائولو

 

 

حملات سیتی بعد از این گل هم ادامه داشت و بازیکنان این تیم می توانستند در همان نیمه اول به گل برسند؛ اما این اتفاق رخ نداد و دو تیم با تساوی به رختکن رفتند.

 

نیمه دوم هم با حملات سیتی آغاز شد و این تیم در دقیقه 48 به گل دوم رسید. این بار روی ضربه کرنر لروی سانه بود که با ضربه سر استونز، توپ وارد دروازه شد.

 

اما این نتیجه هم چندان پایدار نبود و ناپولی بعد از چند حمله خوب، در دقیقه 62 توانست بار دیگر کار را به تساوی بکشد. خطای سانه روی آلبیول باعث شد تا داور نقطه کرنر را نشان دهد. جورجینیو پشت توپ ایستاد و به راحتی دروازه را باز کرد.

 

6 دقیقه بعد کایخون می توانست ناپولی را پیش بیندازد؛ اما یک موقعیت بسیار خوب را از دست داد. در مقابل، سیتی در دقیقه 69 به گل سوم رسید. روی یک ضدحمله بود که سانه توپ را تا پشت محوطه جریمه ناپولی برد و بعد از اینکه مدافعان حریف سد راه او شدند، آگوئرو با حضور به موقع و یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

 

 

ناپولی 2-4 منچسترسیتی؛ صعود در سن پائولو

 

بعد از این گل هم حملات سیتی ادامه پیدا کرد و بازیکنان این تیم صاحب چند موقعیت خوب شدند تا اینکه در وقت های اضافه به گل چهارم رسیدند. روی پاس دی بروین، استرلینگ در محوطه جریمه ناپولی صاحب موقعیت شد و با یک ضربه محکم، گل چهارم را به ثمر رساند تا بازی با نتیجه 4-2 به سود سیتی به پایان برسد.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

پنج شنبه 11 آبان 1396  7:13 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها