0

شریعتمداری: نشانه حمایت از کوروش شعار «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل» است

 
ehsan007060
ehsan007060
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1393 
تعداد پست ها : 10952
محل سکونت : خراسان رضوی

شریعتمداری: نشانه حمایت از کوروش شعار «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل» است

شریعتمداری: نشانه حمایت از کوروش شعار «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل» است

مدیر مسئول روزنامه کیهان در گفت‌و‌گو با فارس:
🔹یک مقایسه ساده می‌تواند به‌وضوح نشان دهد که حامیان آن روز کورش همین نیروهای حزب‌الله امروز بوده‌اند و دشمنان داخلی او دقیقاً آنانی بوده‌اند که امروزه سنگ آمریکا و غرب را به سینه می‌زنند.
🔹کوروش برای گسترش آئین یکتاپرستی و نجات ملت‌های مظلوم از سلطه جباران به شرق، غرب و شمال لشکرکشی کرد یعنی همان کاری که امروزه جمهوری اسلامی با حضور خود در منطقه و برای حمایت از مقاومت و نجات محرومان و مستضعفان انجام می‌دهد که به‌شدت مورد اعتراض غرب باوران و شماری از مدعیان اصلاحات است.
🔹همین جماعت هم‌صدا با صهیونیست‌ها تلاش می‌کنند که اقدام کوروش در نجات یهودیان از چنگ حاکمان جبار در بابل را نشانه حمایت کوروش از صهیونیست‌ها قلمداد کنند! و حال‌آنکه در آن دوران آئین یهود دین حقه بود و حضرت مسیح علیه‌السلام در اواسط دوران اشکانیان ظهور کردند، بنابراین یهودیانی که کوروش آزاد کرد، صهیونیست‌ها و افرادی نظیر موشه دایان و شارون،مناحیم بگین، شیمون پرز و نتانیاهو نبودند.
🔹جماعتی که به بهانه جشن تولد کوروش در روز ۷ آبان گردهم می‌آیند اگر واقعاً طرفدار کوروش بوده و در ادعای خود صادق باشند باید شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر بدهند و در غیر این صورت دشمنان کوروش و بینش و منش آن پیامبر الهی هستند.
🔹مورخان برجسته و نیز مفسران بزرگ قرآن با ارائه اسناد و شواهد مستحکم نشان داده اند که کوروش همان ذوالقرنین پیامبر است، نشانه حمایت از کوروش شعار «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل» است.
🔹کسانی که می‌خواهند درباره کوروش و شخصیت او به‌عنوان یک پیامبر الهی کاوشی داشته باشند می‌توانند به جلد اول کتاب تاریخ کهن و معاصر ایران‌زمین به قلم دکتر علی‌اکبر ولایتی مراجعه کنند.
fna.ir/a2128n
@Farsna

چهارشنبه 10 آبان 1396  6:28 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها