0

مجلس نسبت به دفاع مقدس نگاه جناحی ندارد

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

مجلس نسبت به دفاع مقدس نگاه جناحی ندارد

مجلس نسبت به دفاع مقدس نگاه جناحی ندارد

نماینده مردم تهران در مجلس اسلامی با بیان اینکه بسیاری از نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی از خانواده‌های شهدا و یا از رزمندگان دوران دفاع مقدس و مدافع ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند، گفت: درباره دفاع مقدس، مجلس نگاه جناحی و فراکسیونی ندارد.

کد خبر: ۲۶۴۴۶۸

تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵ - 01November 2017

مجلس نسبت به دفاع مقدس نگاه جناحی ندارد

 

 

 

«حجت‌الاسلام احمد مازنی» نماینده مردم تهران در مجلس و عضو کمیسیون فرهنگی با حضور در غرفه خبرگزاری دفاع مقدس در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات، در گفت‌و‌گو با خبرنگار فرهنگ و هنر دفاع پرس، اظهار داشت: ما در هر بخشی از کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران که باشیم، مدیون دفاع مقدس و مدافعان این فرهنگ هستیم.

وی با بیان اینکه هر کاری برای حفظ میراث شهدا و رزمندگان، لازم و ضروری است، گفت: ما در حوزه ترویج فرهنگ فداکاری و دفاع مقدس حق مطلب را ادا نکرده‌ایم.

عضو کمیسیون فرهنگی تاکید کرد: هر گونه لایحه و طرحی درباره دفاع مقدس را حمایت می‌کنیم. طرح‌های بنیاد شهید، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و نیروهای مسلح درباره بحث شهدا و رزمندگان را حمایت می‌کنیم. اگر از ما به عنوان مجلس شورای اسلامی انتظاری مبنی بر کلید زدن حرکتی در این حوزه باشد نیز آمادگی آن را داریم.

حجت‌الاسلام مازنی افزود: نمایندگان مجلس حامی جریان مقاومت و شهدای دفاع مقدس هستند. بسیاری از نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی از خانواده‌های شهدا و یا رزمندگان دوران دفاع مقدس و مدافع ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند و درباره دفاع مقدس مجلس نگاه جناحی و فراکسیونی ندارند.

انتهای پیام/ 121

چهارشنبه 10 آبان 1396  3:07 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها