0

مهر تایید فدراسیون کشتی پای نتایج لیگ

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

مهر تایید فدراسیون کشتی پای نتایج لیگ

دو تیم در کشتی آزاد و دو تیم در کشتی فرنگی از کشورمان، مجوز حضور در رقابت های جام باشگاه های جهان را دارند.

 مهر تایید فدراسیون کشتی پای نتایج لیگ

به گزارش "ورزش سه"، چهارمین دوره رقابت های کشتی آزاد و فرنگی جام باشگاه های جهان به ترتیب روزهای 16 و 17 و 23 و 24 آذرماه در ایران برگزار می شود.


بر اساس اعلام فدراسیون کشتی تیم های بیمه رازی و ایزی پایپ کاشان در رشته کشتی آزاد و بیمه رازی و سیناصنعت ایذه در کشتی فرنگی به ترتیب به عنوان تیم های برتر لیگ کشتی آزاد و فرنگی ایران در سال 1396 مجوز حضور در این مسابقات را دارند.


بر اساس دعوتنامه اعلامی رقابتهای جام باشگاه های جهان، تیم های فوق روزهای 20 تا 22 آبان ماه فرصت دارند، تا نسبت به معرفی کشتی گیران، کادر فنی و سرپرستی مربوطه مطابق ضوابط و مستندات لازم و همچنین مدارک مربوط به نفرات فوق الذکر جهت صدور آیدی کارت و نیز مستندات مربوط به پرداخت لایسنس کشتی گیران ذیربط اقدام نمایند.


محمدصادق عبدلی مدیر امور اداری به همراه نماینده واحد بین الملل فدراسیون، مسئول دریافت مدارک فوق الذکر خواهند بود و تیم های حاضر می بایست هماهنگی های لازم را با نفرات ذکر شده در زمان مقرر بعمل آورند.


با توجه به اینکه بعد از پایان لیگ کشتی شائبه هایی درباره چگونگی قهرمانی بیمه رازی در ۲ بخش آزاد و فرنگی به وجود آمد و حتی بحث تبانی از سوی برخی تیم ها و مسئولان مطرح شد، به نظر می رسد فدراسیون با این اطلاعیه مهر تایید خود را پای نتایج به دست آمده از لیگ کشتی زده است. بدین ترتیب بعید به نظر می آید که شکایت های مطرح شده علیه تیم بیمه رازی در کمیته انضباطی فدراسیون کشتی به جایی برسد.

دوشنبه 8 آبان 1396  4:47 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها