0

بایرن 2-0 لایپزیش: بازگشت باواریایی ها به صدر

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

بایرن 2-0 لایپزیش: بازگشت باواریایی ها به صدر

به گزارش "ورزش سه"، در روزی که لایپزیش حدود 80 دقیقه را 10 نفره بازی کرد، شاگردان یوپ هاینکس توانستند به روند نتایج خوب شان ادامه بدهند و به لطف شکست امروز دورتموند، به صدر جدول بوندس لیگا برگردند.

 

دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی چند موقعیت خوب روی دروازه هم داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند.

 

در دقیقه 13 بود که داور بعد از اعلام خطای اوربان روی آرین روبن، از ویدئوچک استفاده کرد و در نهایت یک کارت قرمز مستقیم به بازیکن لایپزیش نشان داد تا این تیم 10 نفره شود.

 

بایرن 2-0 لایپزیش: بازگشت باواریایی ها به صدر

 

بایرن از این برتری نفری استفاده کرد و تنها 6 دقیقه بعد به گل اول رسید. روی حرکت خوب روبن و ارسال او به مقابل دروازه حریف بود که خامس رودریگس با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

 

بایرن 2-0 لایپزیش: بازگشت باواریایی ها به صدر

 

 

بعد از این گل بازیکنان لایپزیش پیش کشیدند و چند موقعیت پیاپی روی دروازه بایرن به وجود آوردند اما نتوانستند از هیچ یک از آنها استفاده کنند.

 

در مقابل بایرنی ها که در دقایق پایانی این نیمه بار دیگر بر بازی مسلط شده بودند، در دقیقه 38 به گل دوم رسیدند. روی پاس در عمق عالی از خاوی مارتینز بود که لواندوفسکی با دروازه بان حریف تک به تک شد و توانست حساب کار را 2-0 کند.

 

 

بایرن 2-0 لایپزیش: بازگشت باواریایی ها به صدر

 

 

در دقایق پایانی این نیمه لواندوفسکی مصدوم شد تا هاینکس مجبور شود ویدال را به جای او به زمین بفرستد. در نهایت این نیمه با همان دو گل به پایان برسد.

 

بایرن نیمه دوم را هم بهتر آغاز کرد و می توانست خیلی زود به گل سوم برسد اما ضربات تیاگو و ویدال، راهی به چهارچوب دروازه حریف نداشت.

 

بایرنی ها به لطف یک بازیکن بیشتر، برتری شان را حفظ کردند و چندین فرصت گلزنی دیگر هم روی دروازه حریف به وجود آوردند اما در نهایت هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد و بازی با همان نتیجه 2-0 به پایان رسید.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

یک شنبه 7 آبان 1396  7:27 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها