0

هاست رایگان و مزایا و محدودیت های آن

 
hivaweb
hivaweb
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : خرداد 1396 
تعداد پست ها : 15

هاست رایگان و مزایا و محدودیت های آن

هاست رایگان و مزایا و محدودیت های آن :

نوعی از سرویس هاستینگ وب است که از طرف شرکت های فعال در زمینه ی هاستینگ بدون دریافت هزینه و با پهنای باند و فضای دیسک های متفاوت اصولا به منظور تبلیغات و جنبه های تبلیغاتی به صاحبان وب سایت ها داده می شود.

مزایای استفاده از هاست رایگان :

  • بهبود مهارت‌های شما در زمینه وب:
خدمات هاست رایگان به شما این آزادی را می دهد که مهارت‌های خود و اینکه در سایتتان چه چیز جواب می دهد را آزمایش کنید و باعث می شود بتوانید هزینه و تلاش مورد نیاز در ایجاد و نگهداری وبسایتتان را بهتر تجسم کنید.
  • کاربری و مدیریت آسان برای هاست رایگان :
اکثر شرکت های ارائه دهنده هاست رایگان ، ابزارهایی مانند guestbook ، hit counter، فرم های ایمیل و غیره را فراهم کرده اند. ویژگی های اضافی، شما را از استخدام برنامه نویسان بی نیاز می کند، و با استفاده از آن می توانید برنامه های کاربردی آنلاین را برای گرفتن بازخورد، راه اندازی نظرسنجی و خبرنامه آنلاین، داشته باشید.
  • نتیجه مناسب با سرمایه کم:
شما هاست رایگان دریافت می کنید، وب سایت خودتان را طراحی می کنید و ابزارهای فانتزی اضافه شده در سایتتان را دارید که به آن قابلیت های فوق العاده می دهد .

هاست رایگان

پیشنهاد ما به شما این است که برای خریداری و استفاده از انواع هاست ، به سمت دریافت هاست های رایگان نروید زیرا از اعتبار و امنیت کمی برخوردار می باشند. شما می توانید با صرف هزینه ای نه چندان زیاد و تمدید آن به صورت سالانه از یک هاست شخصی لینوکس یا ویندوزی استفاده نمایید . البته  اگر احتیاج به پهنای باند و فضای زیادی برای آپلود و اشتراک گذاری فایل هایتان دارید می توانید درکنار سرور اصلی سایت خود از این نوع هاست نیز استفاده نمایید  .
اما اگر واقعا مبتدی هستید یا پول کافی برای خرید یک اشتراک هاستینگ وب ندارید، به شما استفاده از این نوع هاستینگ را پیشنهاد می کنیم. اگر مجبورید، با یک ارائه دهنده هاست رایگان شروع کنید. هنگامی که نیاز ها و منابعتان رشد کند. می توانید به یک سرویس هاست پیشرفته تر که توانایی پرداخت آن را دارید، ارتقاء دهید.
استفاده از هاست رایگان با اینکه هزینه ای برای شما نخواهد داشت، اما دارای محدودیت هایی می باشد از جمله :
  • سرعت کمتر از هاست شخصی
  • محدودیت در حجم آپلود فایل (از طریق کنترل پنل نمی توانید فایلی با بیش از ۴Mb را آپلود نمایید)
  • تعیین مدت اعتبار هاست برای وب سایت شما
  • این هاست ها دارای دامنه ای تحت سایت اصلی هستند. (sub domain)
  • امنیت کم تر و پشتیبانی ضعیف تر (در بکاپ گیری از اطلاعات سایت شما از طریق سرور سایت)
  • عدم تعهد نصب سیستم و پشتیبان گیری از اطلاعات توسط سرور

منبع: سایت هیواوب

چهارشنبه 3 آبان 1396  7:59 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها