0

عباس برادرم

 
zahra_53
zahra_53
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مهر 1388 
تعداد پست ها : 28735
محل سکونت : اصفهان

عباس برادرم

جدیدترین کتاب حمید داودآبادی منتشر می‌شود 

از سوی انتشارات شهید کاظمی درباره یک شهید مدافع حرم؛

 

کتاب برادرم عباس - کراپ‌شده

حمید داودآبادی نویسنده ادبیات دفاع مقدس جدیدترین کتاب خود را با نام «برادرم عباس» به شهید مدافع حرم «عباس کردانی» اختصاص داد.

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، «حمید داودآبادی» رزمنده و نویسنده ادبیات دفاع مقدس که تاکنون آثار زیادی از وی درباره خاطرات شفاهی خودنوشته دفاع مقدس و زندگینامه شهدا به نگارش در آمده است کتابی را با عنوان «برادرم عباس» به نگارش در آورده است.

این کتاب شامل خاطرات و یادداشت‌های شهید مدافع حرم «عباس کردانی» از رزمندگان مدافع حرم از خطه خوزستان است که توسط انتشارات شهید کاظمی به زودی منتشر می شود.

شهید عباس کردانی (کردونی) فرزند جمعه (صالح) از شهدای آزادسازی شهرهای شیعه نشین نبل و الزهرا در سوریه است که در تاریخ 20 اسفند سال 1358 دیده به جهان گشود.

وی پس از حمله تکفیری‌ها به سوریه برای دفاع از حرم حضرت زینب کبری (س) و حضرت رقیه (س) به این کشور رفت و در تاریخ 19 اسفند سال 1394 در شهرهای شیعه نشین نبل و الزهرا به فیض شهادت نائل آمد.

 

عباس برادرم

مزار شهید کردانی در قطعه شهدای مدافع حرم اهواز در کنار مزار شهید علی‌محمد حسینی‌کاهکش، شهید داود نریمیسا، شهید حجت‌الاسلام مصطفی خلیلی بلوطکی و شهید رضا عادلی، از شهدای عملیات آزادسازی شهرهای شیعه نشین نبل و الزهرا در سوریه و شهید حجت‌الاسلام شیخ جابر حسین‌پور (زهیری) قرار دارد.

   http://bayanbox.ir/view/4901804249511124488/talar-koodak.gif

 

 

اصفهان نگین فیروزه ای جهان

چهارشنبه 3 آبان 1396  4:46 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها