0

بایرن 5-0 فرایبورگ ؛ گلباران برای پاگشای هاینکس

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

بایرن 5-0 فرایبورگ ؛ گلباران برای پاگشای هاینکس

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ در اولین دیداری که هاینکس را روی نیمکت می دید، میزبان فرایبورگ بود. قرمزها در بازی قبلی خود برابر هرتا با تساوی 2-2 متوقف شده بودند و با توجه به فاصله 5 امتیازی با دورتموند باید برابر فرایبورگ رده پانزدهمی سه امتیاز را کسب می کردند.

 

 

بایرن 5-0 فرایبورگ ؛ گلباران برای پاگشای هاینکس

 

 

بازی مطابق انتظار با حملات بایرن آغاز شد؛ اما دقیقه 6 فرایبورگ اولین موقعیت گل بازی را خلق کرد. کنت روی اشتباه کیمیش صاحب بخت خوبی برای گلزنی شد؛ ولی ضربه او را گلر بایرن مهار کرد.

 

دو دقیقه بعد روبن می توانست بایرن را به گل برساند؛ ولی ضربه فنی او را گلر فرایبورگ راهی کرنر کرد.

 

 

بایرن 5-0 فرایبورگ ؛ گلباران برای پاگشای هاینکس

 

 

سرانجام بایرن مونیخ دقیقه 9 به گل رسید.

 

اشتباه هافبک فرایبورگ در پاس دادن باعث شد توپ در بیرون محوطه جریمه به کومان برسد. یک و دوی او با مولر و سپس پاس خوب کومان به آلابا در سمت چپ یک پاس عرضی خوب را به همراه داشت. توماس مولر در دهانه دروازه حاضر بود تا با دخالت گلر فرایبورگ توپ را درون دروازه جای دهد.

 

دو دقیقه بعد شوت تیاگو بایرن را تا مرز گل دوم هم پیش برد؛ ولی ضربه او با اختلاف اندکی راهی اوت شد.

 

 

بایرن 5-0 فرایبورگ ؛ گلباران برای پاگشای هاینکس

 

 

در ادامه نیمه اول بایرن فرصت های دیگری هم برای گلزنی داشت و حتی دقیقه 40 می توانست به یک ضربه پنالتی دست یابد؛ اما داور سرنگون شدن مولر درون محوطه جریمه را پنالتی تشخیص نداد. فرایبورگ هم در دو صحنه این شانس را داشت تا به گل تساوی برسد که به نتیجه نرسید.

 

در حالی که نیمه رو به اتمام بود بایرن توسط کومان به دومین گل خود هم رسید تا خیال خود را از بابت پیروزی تا حدودی راحت کند.

 

شوت روبن را گلر فرایبورگ برگشت داد؛ اما کومان در ریباند با یک ضربه سر تماشایی موفق شد بایرن را به گل دوم برساند. نیمه اول با همین نتیجه خاتمه یافت.

 

بایرن نیمه دوم را هم بهتر آغاز کرد و پس از اینکه چند موقعیت خوب را از دست داد دقیقه 66 به گل سوم رسید تا پرونده بازی به نوعی بسته شود.

 

تیاگو آلکانتارا با یک شوت از فاصله 25 متری با شوتی دقیق و محکم توانست توپ را به قعر دروازه فرایبورگ فرستاده و حساب کار را 3-0 کند.

 

 

بایرن 5-0 فرایبورگ ؛ گلباران برای پاگشای هاینکس

 

 

نکته قابل توجه اینکه دقیقه 60 بایرن صاحب یک ضربه پنالتی هم شده بود؛ اما داور پس از بررسی صحنه توسط ویدئوچک نظرش نسبت به پنالتی را به کرنر تغییر داد.

 

بایرن دقیقه 75 فرایبورگ را 4 گله کرد.

 

 

بایرن 5-0 فرایبورگ ؛ گلباران برای پاگشای هاینکس

 

 

یک اشتباه مبتدیانه از مدافع فرایبورگ در گوشه زمین باعث شد مولر توپ را تصاحب کند و با یک پاس ساده لواندوفسکی را در مصاف تک به تک با گلر فرایبورگ در موقعیت گلزنی قرار داد. مهاجم لهستانی هم که این موقعیت ها را به ندرت از دست می دهد، گل چهارم بایرن را به ثمر رساند.

 

در ادامه بایرن دقیقه 94 توسط کیمیش به گل پنجم هم دست یافت تا بازی با نتیجه 5-0 به سود مونیخی ها به اتمام برسد. بایرن با این پیروزی 17 امتیازی شد و موقتا به دو امتیازی دورتموند رسید.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

یک شنبه 23 مهر 1396  7:37 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها