0

غفور: شخصیت واقعی ایران در بازی فرانسه مشخص شد

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

غفور: شخصیت واقعی ایران در بازی فرانسه مشخص شد

پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران گفت: در دیدار با فرانسه تا آخرین لحظه جنگیدیم به رغم اینکه نتیجه آن در جایگاه ایران تاثیری نداشت و این موضوع شخصیت واقعی تیم ایران را نشان می دهد.

 غفور: شخصیت واقعی ایران در بازی فرانسه مشخص شد

به گزارش "ورزش سه"،  امیر غفور پس از مقام سومی تیم ملی والیبال ایران در جام قهرمانان بزرگ جهان، افزود: واقعا از کسب نخستین مدال جهانی ایران خیلی خوشحال هستم و هر چه از این خوشحالی بگویم، باز هم کم گفتم. خدا را شاکریم که در این تورنمنت سخت با چهار برد و کسب ۹ امتیاز به مقام سومی و مدال برنز رسیدیم. تنها شکست تیم ایران در جام قهرمانان بزرگ جهان برابر برزیل قهرمان المپیک بود. بازیکنان زحمت زیادی کشیدند و شکست تیم های قدرتمندی همچون ایتالیا، آمریکا و فرانسه به راحتی به دست نیامد.


پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: در هر مسابقه بازیکنان، کادر فنی و مردم ایران حرص خوردند تا این پیروزی ها به دست آمد، ملی پوشان زحمات زیادی کشیدند تا این موفقیت ها به دست آمد. اگر در هر یک از این بازی ها مغلوب می شدیم، نتایج دیگری رقم می خورد؛ اما تیم ایران خواست که روی سکو برود و نتیجه گرفت.


غفور این مقام و مدال را مردم ایران تقدیم کرد و گفت: این مقام شایسته مردم عزیز ایران هست که همیشه حامی تیم ملی والیبال هستند. سومی ایران قبل از شروع مسابقه قطعی شده بود؛ اما تلاش برای پیروزی برابر فرانسه شخصیت تیم ملی را نشان می دهد که برای هر پوئن تا آخرین لحظه مسابقات می جنگند. باید می بردیم که مردم لذت بیشتری از مقام سومی ایران در این رقابت ها می بردند.

دوشنبه 27 شهریور 1396  6:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها