0

یزدانی، پسری حریص در کسب پیروزی

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

یزدانی، پسری حریص در کسب پیروزی

یک سایت روس به تمجید عملکرد حسن یزدانی در مسابقات کشتی آزاد جهان پرداخته است.

 یزدانی، پسری حریص در کسب پیروزی

به گزارش "ورزش سه"، چند هفته بعد از پایان رقابت های جهانی کشتی ۲۰۱۷ در پاریس، همچنان سیل تعریف و تمجیدها از نابغه ایرانی ادامه دارد.


حسن یزدانی که با کسب مدال طلای جهان و انجام کشتی های هجومی تمام نگاه ها را به سوی خود جلب کرد، مورد توجه سایت های روسی قرار گرفته است. او چندی پیش از سوی یک سایت روسی به یک تریلی ۱۸ چرخ تشبیه شده بود و این بار نیز یک سایت دیگر از این کشور مطلبی را درباره یزدانی منتشر کرده است. 


در مطلب این سایت روس آمده است: 


«حسن یزدانی در سه سال گذشته توانسته صاحب مدال های جهانی شود و یکی از نکات حائز اهمیت این است که وی توانسته هر سال با تغییر وزن به مدال برسد. کسب مدال طلای یزدانی در وزن 70 کیلوگرم رقابت های جهانی در سال 2015 در آمریکا، و کسب مدال های طلای المپیک و جهان در دو وزن 74 و 86 کیلوگرم یک رکورد برای این کشتی گیر محسوب می شود.


همچنین یزدانی پسری حریص در کسب پیروزی است، او تمام حریفانش را از سر راه بر می دارد و هیچ شانسی برای آن ها باقی نمی گذارد.


یزدانی با وجود اینکه از تکنیک فنی بالایی برخوردار نیست و کشتی ساده ای را می گیرد اما او چیزهایی دارد که رقبای او ندارند. حریفان یزدانی قدرت خستگی ناپذیری ندارند، یزدانی برای یک ثانیه نمی ایستد و به طور مداوم بر حریف فشار وارد می کند.


در رقابت های جهانی یزدانی تمامی حریفان خود را زودهنگام شکست داد و فقط مقابل والیف روس با 4 امتیاز کشتی اش در 6 دقیقه و در پایان وقت قانونی به اتمام رسید. 


یزدانی یکی از بهترین نتایج مسابقات جهانی را از آن خود کرد جایی که 46 امتیاز از حریفان گرفت و تنها 2 امتیاز از دست داد.»

یک شنبه 19 شهریور 1396  7:38 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها