0

گل ابریشم حریف دلخواه مدعیان جام حذفی!

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

گل ابریشم حریف دلخواه مدعیان جام حذفی!

مسابقات جام حذفی در مرحله یک شانزدهم در شرایطی برگزار شد که شاهد حذف شدن بسیاری از نام های بزرگ لیگ برتری بودیم.

 گل ابریشم حریف دلخواه مدعیان جام حذفی!

به گزارش "ورزش سه"، مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های جام حذفی طی روزهای گذشته در شهرهای مختلف پیگیری شد و تکلیف 14 تیم برای حضور در قرعه کشی مرحله یک هشتم مشخص شد. حالا این تیم ها باید منتظر مشخص شدن نتیجه دیدار دو تیم پرسپولیس و نفت تهران و همینطور گسترش فولاد و نفت مسجد سلیمان باشند، تا با قرعه کشی حریفان خود را در مرحله یک هشتم نهایی بشناسند.
در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت ها که با اضافه شدن تیم های لیگ برتری دنبال شد، شاهد نتایج عجیب و غریبی بودیم و بیشتر از نیمی از تیم های لیگ برتری یعنی 8 تیم با حذف مقابل حریفان خود از رقابت ها کنار رفتند.


سال گذشته تیم قشقایی که در دسته دوم فوتبال کشور حضور داشت، در دیداری خاطره انگیز موفق به حذف پرسپولیس شد و امسال هم این روند شگفتی سازی با پیروزی تیم های لیگ آزادگان برابر تیم های لیگ برتر ادامه یافته است.


گل ابریشم را می توان کم نام و نشان ترین تیم حاضر در میان 16 تیم رقابت ها در مرحله یک هشتم دانست؛ رقیبی که احتمالا بسیاری از تیم ها آرزوی رویارویی با این تیم را خواهند داشت؛ اما باید به این موضوع هم توجه داشته باشند که با توجه به نتایج کسب شده در مرحله قبلی و همینطور حذف پرسپولیس که سال گذشته مقابل قشقایی و در عین ناباوری رقم خورد، حتی حریف تیم گل ابریشم هم نمی تواند از پیروزی خود و راه یافتن به جمع 8 تیم مسابقات در پایان مرحله یک هشتم اطمینان داشته باشد.


نتایج کسب شده در مرحله یک شانزدهم نشان می دهد که تیم های حاضر در مسابقات حتی در صورت رویارویی با گل ابریشم هم باید با تمام قوا به مصاف حریف خود بروند تا در پایان بازی به سرنوشت فصل گذشته پرسپولیس دچار نشوند.

یک شنبه 19 شهریور 1396  12:28 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها