0

یک‌نقره و یک برنز ایران در ۵ وزن نخست

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

یک‌نقره و یک برنز ایران در ۵ وزن نخست

نماینده وزن ۸۵ کیلوگرم ایران با شکست مقابل حریف روس به مدال نقره کشتی آزاد نوجوانان جهان بسنده کرد تا تیم ایران در پایان رقابت های ۵ وزن نخست به یک نقره و یک برنز برسد.

 یک‌نقره و یک برنز ایران در ۵ وزن نخست

به گزارش "ورزش سه" از ایسنا، در ادامه رقابت های ۵ وزن نخست کشتی آزاد نوجوانان جهان ۲۰۱۷ که در آتن پایتخت یونان در جریان است، عباس فروتن در وزن ۸۵ کیلوگرم در دیدار نهایی به مصاف آلن بوگائف از روسیه رفت و در پایان با نتیجه یک بر یک شکست خورد و به مدال نقره بسنده کرد.

فروتن روز گذشته(جمعه) در نخست باید به مصاف برایان والدرما از کلمبیا می رفت که با توجه به حاضر نشدن حریفش با نتیجه ١٠ بر صفر پیروز و راهی مرحله یک هشتم نهایی شد. وی در  این مرحله به مصاف حریفی از آمریکا رفت و با پیروزی ۹ بر سه به مرحله بعدی راه یافت. فروتن در ادامه رودرروی حریفی از ازبکستان قرار گرفت و در حالیکه ۹ بر صفر جلو بود توانست حریف خود را ضربه فنی کند. وی با این پیروزی راهی نیمه نهایی شد و به مصاف ساندیپ مان از هند رفت و با نتیجه ۱۲ بر ۳ به پیروزی رسید و فینالیست شد.


دیگر مدال آور ایران در ۵ وزن نخست محمد نخودی در وزن ۶۹ کیلوگرم بود که به مدال برنز جهان رسید تا تیم ایران در پایان رقابت های ۵ وزن نخست صاحب یک نقره و یک برنز شود.
همچنین ویسی، پورمرتضوی و خدابخشی هم با شکست مقابل رقبا حذف شدند.

به گزارش ایسنا، همچنین با پایان رقابت های مقدماتی ۵ وزن دوم که از صبح امروز(شنبه) برگزار شد، مهدی عشقی در ۵۴ کیلوگرم به فینال رسید و میثم زارع در ۷۶ و سید مهدی هاشمی در ۱۰۰ کیلوگرم به دیدار رده بندی رفتند. عرفان جعفریان در ۴۶ و امیر حسین مقصودی در ۶۳ کیلوگرم از دور رقابت ها کنار رفتند.


دیدارهای رده بندی و فینال ۵ وزن دوم از بعدازظهر فردا(یکشنبه) برگزار خواهد شد و این دوره از رقابت ها به پایان می رسد.

یک شنبه 19 شهریور 1396  1:14 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها