0

سایت شرکت آینوتی فیلتر شد

 
mosadegh
mosadegh
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : بهمن 1388 
تعداد پست ها : 1778
محل سکونت : ایران

سایت شرکت آینوتی فیلتر شد

سایت شرکت آینوتی که مدتی است اقدام به فعالیت بازاریابی شبکه ای بدون اخذ مجوز فعالیت از مراجع ذی ربط می نماید، و علی رغم هشدارها و تذکرات نهادهای ذی ربط  همچنان به عضوگیری و فعالیت غیر قانونی خود ادامه می داد، بر طبق دستور کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه، به علت انجام فعالیت بازاریابی شبکه ای بدون اخذ مجوز از مرکز امور اصناف ایران،  فیلتر شد.
در اینجا لازم  است بدانیم که ، تنها شرکت هایی که مجوز کسب بازاریابی شبکه ای از مرکز امور اصناف دریافت کرده اند، اجازه فعالیت شبکه ای را دارا می باشند و مجوزهایی که از سایر اتحادیه ها در این رابطه صادر می شود فاقد اعتبار است.

این بدان معنی است که تنها مرجع دارای صلاحیت جهت صدور مجوز بازاریابی شبکه ای، اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی می باشد و هیچ مرجع دیگری اجازه صدور چنین مجوزی ندارد.
نکته مهم دیگر اینکه کاربران باید آگاه باشند که به دلیل فیلتر شدن سایت این شرکت، احتمال فعالیت با یک دامنه جدید و وبسایت جدید وجود دارد.

.تفکر از تخصص مهمتر است📌

شنبه 4 شهریور 1396  3:24 PM
تشکرات از این پست
mosadegh
mosadegh
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : بهمن 1388 
تعداد پست ها : 1778
محل سکونت : ایران

چرا با آی نوتی برخورد شد؟

حتماً نام inoti  یا شرکت گسترش طراحان نقش الماس با آدرس اینترنتی https://inoti.ir را شنیده اید؛ شرکتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی و ارائه دهنده پنل های پیامکی.

با اینکه این شرکت فعالیت خود را تک سطحی معرفی کرده است، اما در عمل فعالیت تبلیغاتی شرکت و نحوه پرداخت پورسانت به افراد بالاسری براساس عملکرد زیرمجموعه، نشان دهنده شبکه ای بودن فعالیت شرکت است.

در بخش توضیح درآمدی شرکت، بخشی با عنوان پاداش کارشناس فروش در نظر گرفته شده که گویای اختصاص پاداش به فروش های انجام گرفته توسط اعضای سطر یک کارشناسان فروش است؛ یعنی براساس الگوی کمینه و بیشینه فروش زیر مجموعه، کارشناسان فروش از مجموع فروش کاربرانی که جذب شرکت کرده اند، پاداش دریافت می کنند. این پاداش یادآور پورسانت حجم فروش گروهی دریافت شده توسط بازاریابان در شرکت های بازاریابی شبکه ای است.

در واقع مطالب فوق بیانگر آن است که  شرکت بدون دارا بودن مجوز فعالیت بازاریابی شبکه ای از مرکز امور اصناف اقدام به فعالیت به آن سبک و سیاق نموده است.

نکته: تنها شرکت هایی که مجوز بازاریابی شبکه ای از مرکز امور اصناف را دریافت نموده اند، اجازه خرید و فروش و پرداخت پورسانت به صورت چند سطحی را دارند.

بدون دریافت پروانه کسب بازاریابی شبکه ای هرگونه فعالیت مشابه حتی با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی غیر قانونی بوده و مسئولیت فعالیت غیر مجاز شبکه ای برعهده بازاریابان عضو و مسئولین شرکت خواهد بود.

در اقدامات صورت گرفته برای برخورد با فعالیت غیرقانونی شرکت در مرحله اول نماد اعتماد الکترونیکی شرکت به حالت تعلیق درآمد و در مرحله بعدی  سایت شرکت فیلتر شد.

 

.تفکر از تخصص مهمتر است📌

یک شنبه 5 شهریور 1396  11:32 AM
تشکرات از این پست
masoudfn
masoudfn
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : آذر 1394 
تعداد پست ها : 19

پاسخ به:سایت شرکت آینوتی فیلتر شد

این خبر برای سال 96 هست و حدود دو سال ازش میگذره، برای مدتی کوتاهی سایت ای نوتی فیلتر شد و با ارائه مجوزها لازم و خدمات شرکت، مشکل بر طرف شده و به عنوان خدمات نوین فعالیت می کند.

ای نوتی برای کسب و کار و درامد بصورت فروش محصول و تیم سازی و زیر مجموعه کار می کند و نکته مهم در بازاریابی آن، پورسانت 30 درصد از فروش می باشد، که تفاوتی زیادی با کسب و کارهای اینچنینی دارد.

 

اگر دوست داشتید بیشتر با این شرکت آشنا شوید و ثبت نام لازم را انجام دهید می توانید از لینک زیر استفاده نمایید. در مراحل ثبت نام نیاز به کد ملی معرف ای نوتی دارید که در همین پیج کد ملی افراد برجسته در تیم شمس معرفی شده است.

 

http://seopt.ir/inoti/

 

 

دوشنبه 14 بهمن 1398  11:38 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها