0

بایرن مونیخ فاتح سوپرکاپ آلمان شد

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

بایرن مونیخ فاتح سوپرکاپ آلمان شد

به گزارش "ورزش سه"، در این دیدار دو تیم در وقت های قانونی به تساوی 2-2 رسیدند و در ضربات پنالتی این بایرنی ها بودند که عملکرد بهترین داشتند و توانستند با نتیجه 5-4 به یپروزی برسند.

 

دورتموندی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در همان دقایق ابتدایی یکی دو موقعیت خوب داشتند که نتوانستند از آنها استفاده کنند. در دقیقه 10 همکاری فرانک ریبری و توماس مولر یک موقعیت خوب نصیب لواندوفسکی کرد اما این مهاجم لهستانی نتوانست از آن استفاده کند.

 

دو دقیقه بعد، اشتباه خاوی مارتینز، یک موقعیت خوب را نصیب دورتموند کرد و این پولیشیچ بود که با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد و دورتموند را پیش انداخت.

 

بایرنی ها می توانستند خیلی زود به گل تساوی برسند اما واکنش عالی رومن بورکی روی ضربه ریبری، دروازه دورتموند را بسته نگه داشت.

 

اما سرانجام در دقیقه 18، قفل دروازه دورتموند باز شد. نفوذ عالی جاشوا کیمیچ از سمت راست و ارسال او به دهانه دروازه دورتموند، با ضربه تمام کننده لواندوفسکی، حساب کار را 1-1 کرد.

 

بایرن مونیخ فاتح سوپرکاپ آلمان شد

 

بعد از این گل بازی متعادل از سوی دو تیم دنبال شد اما این بایرنی ها بودند که موقعیت های بهتری روی دروازه حریف ایجاد کردند؛ هرچند واکنش های خوب بورکی مانع از رسیدن باواریایی ها به گل دوم در نیمه اول شد و این نیمه با همان تساوی 1-1 به پایان رسید.

 

نیمه دوم را بایرن بهتر آغاز کرد و بازیکنان این تیم بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما موقعیت های ویژه ای نتوانستند روی دروازه دورتموند ایجاد کنند.

 

بعد از سپری شدن دقایق ابتدایی این نیمه، بازی متعادل تر شد و دورتموند هم یکی دو موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه اولریش داشت.

 

در حالی که بایرنی ها برای زدن گل دوم پرتلاش تر نشان می دادند، این دورتموند بود که در دقیقه 71 حساب کار را 2-1 کرد.

 

بایرن مونیخ فاتح سوپرکاپ آلمان شد

 

روی یک ضدحمله سریع بود که پاس در عمق عثمان دمبله، پیر امریک اوبامیانگ را با دروازه بان بایرن تک به تک کرد و او نیز با یک ضربه چیپ، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

 

بایرنی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، دردقایق پایانی فشار زیادی روی دروازه دورتموند وارد کردند و سرانجام در دقیقه 88 به گل رسیدند.

 

 روی یک ضربه آزاد بود که توپ در شلوغی مقابل دروازه دورتموند به چند بازیکن برخورد کرد و در نهایت با برخورد به دست رومن بورکی وارد دروازه شد. به این ترتیب بازی 2-2 شد تا سرنوشت تیم پیروز در ضربات پنالتی مشخص شود.

 

در ضربات پنالتی ابتدا بایرن بود که با از دست رفتن پنالتی جاشوا کیمیچ عقب افتاد اما در ادامه اولریش دو بار ضربات پنالتی سباستین روده و مارک بارترا را مهار کرد تا بایرنی ها در ضربات پنالتی 5-4 به پیروزی برسند و فاتح سوپرکاپ آلمان شوند.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

یک شنبه 15 مرداد 1396  7:37 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها