0

شکست بایرن مونیخ در بازی دوستانه مقابل آرسنال

 
razoor_77
razoor_77
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 799
محل سکونت : اصفهان

شکست بایرن مونیخ در بازی دوستانه مقابل آرسنال

وبسایت رسمی برنامه نود -  تیم های بایرن مونیخ و آرسنال در یک بازی دوستانه به نتیجه مساوی دست یافتند و در ضربات پنالتی تیم لندنی برنده بازی لقب گرفت.

به گزارش وبسایت نود، تیم های بایرن مونیخ و آرسنال در اولین بازی خود در رقابت های تور آسیایی به مصاف هم رفتند و در پایان به تساوی ۱-۱ دست یافتند. در این بازی روبرت لواندوفسکی در نیمه اول از روی نقطه پنالتی برای بایرن مونیخ گلزنی کرد و آلکس آیوبی با گلزنی در ثانیه های واپسین بازی باعث شد بازی با نتیجه مساوی خاتمه یابد.

در نیمه اول بازی بازیکنان بایرن مونیخ فرصت آن را داشتند که بر تعداد گل های زده خود بیفزایند اما عکس العمل های پیتر چک مانع از آن شد. جدی ترین موقعیت آرسنال در نیمه اول نصیب آلکساندر لاکازت شد که این مهاجم فرانسوی در مصاف تک به تک با تام اشتارک ناکام ماند.

نیمه دوم مربیان تعویض های زیادی در ترکیب های خود دادند و بیشتر به بازیکنان جوان و آینده دار بازی دادند. در این نیمه بهترین موقعیت بایرن مونیخ را خامس رودریگز از دست داد و در آن سوی تا لحظات پایانی دروازه فروتچل به صورت جدی تهدید نشد.

این بازی با توجه به قوانین بازی ها پس از تساوی در ۹۰ دقیقه به ضربات پنالتی کشیده شد و در ضربات پنالتی این تیم آرسنال بود که بهتر عمل کرد و با نتیجه ۳-۲ حریفش را شکست داد.

شنبه 31 تیر 1396  7:21 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها