0

آموزش بررسی بک لینک های سایت رقیب و استفاده از آنها

 
parvizb7
parvizb7
کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت : دی 1395 
تعداد پست ها : 4
محل سکونت : tehran

آموزش بررسی بک لینک های سایت رقیب و استفاده از آنها

آموزش بررسی بک لینک های سایت رقیب و استفاده از آنها

روز به روز بر تعداد سایت های جدید افزوده می‌شود و هر کدام با سئو و استراتژی و روش خاص خود در صدد پیشی گرفتن از رقبا هستند. همانگونه که در مطالب قبل گفتیم بک لینک یکی از نیازهای حال حاضر به منظور افزایش رتبه سایت است. بررسی بک لینک های سایت رقیب یکی از کارهایی است که شما میتوانید انجام دهید و سایت های رقیب خودتان را آنالیز کنید.

اگر هنوز با مفهوم بک لینک مشکل دارید توصیه می‌کنیم مقاله – لینک بیلدینگ چیست – را مطالعه کنید.

 

بررسی بک لینک های سایت رقیب چه فایده‌ای دارد؟

شما اگر بدانید که رقبایتان از چه سایت‌هایی لینک گرفته‌اند و بک لینک های خوب آنها را تشخیص دادید شما هم با خیال راحت می‌توانید از آنها استفاده کنید و خود را به آنها برسانید.

 

نحوه پیدا کردن بک لینک سایت های رقیب

روش های مختلفی برای اینکار وجود دارد که امروز در نیل وب چند راه آسان را به شما معرفی می‌کنیم.
شاید تاکنون از سایتهایی برای آنالیز سایت خودتان استفاده کرده باشید توصیه ما اینست که برای آنالیز سایت رقبا نیز از همان سایتها استفاده کنید که چند نمونه از آنها را برایتان معرفی می‌کنیم.
سایت رنک سیگنالز ranksignals.com یکی از سایتهایی است که خدماتی همچون بررسی بک لینک های سایت رقیب را به شما ارايه می‌دهد.
همچنین اگر اکانت پولی سایت ahrefs.com را داشته باشید می توایند از آیتم های ارزشمند این سایت برای پیدا کردن بک لینک های رقبا استفاده نمایید. علاوه بر این ها سایت هایی نظیر سایت majestic seo و حتی alexa.com نیز در این عرصه پیشتاز هستند.

 

بک لینک های با کیفیت سایت رقیب را چگونه پیدا کنیم؟

مشخصا هیچکس برای دریافت بک لینک بی کیفیت زحمتی خود نمی‌دهد. این بک لینک های با کیفیت هستند که رتبه سایت را بالا می برد. نمونه سایت هایی را که در بالا معرفی نمودیم قابلیت ارائه گزارشی از کیفیت بک لینک ها را نیز به شما می‌دهند. شاید آمارهای ارائه شده توسط آن سایتها خیلی خیلی کامل نباشند اما در روند بررسی و تجزیه و تحلیل سایت ها بسیار کمک کننده هستند. برای بررسی کیفیت لینک های سایت خود و رقبا، میتوانید آموزش تشخیص بک لینک با کیفیت که بصورت کامل توضیح داده شده را مطالعه بفرمایید.

 

نیل وب

بک لینک قدرتمند

شنبه 24 تیر 1396  6:41 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها