0

مهدی رحمتی، کاپیتان استقلال در فصل جدید

 
mohammadtorres
mohammadtorres
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 21972
محل سکونت : مازندران

مهدی رحمتی، کاپیتان استقلال در فصل جدید

باشگاه استقلال اعلام کرد کاپیتان این تیم در لیگ هفدهم تغییری نسبت به فصل گذشته نخواهد داشت.

 مهدی رحمتی، کاپیتان استقلال در فصل جدید

به گزارش "ورزش سه"، بعد از عقد قرارداد پژمان منتظری با استقلال شایعاتی مطرح شد که این مدافع خواستار بازوبند کاپیتانی و گرفتن آن از سید مهدی رحمتی شده که این باشگاه در واکنش به چنین اتفاقی با انتشار بیانیه‌ای که در زیر آمده است اعلام کرد:


«باشگاه استقلال با نزدیک شدن به پایان فعالیت‌های نقل و انتقالاتی خود و ادامه تمرینات، روزهای آرامی را سپری می‌کند و با همین آرامش نیز به کار خود ادامه خواهد داد.
براساس آنچه رسالت خود می‌دانیم که همانا کسب موفقیت و رضایت خاطر هواداران گرامی است، مجموعه باشگاه استقلال به هیچ وجه از فضای آرامش خود خارج نشده و وارد حاشیه نخواهد شد.
شایعاتی از شب گذشته در برخی رسانه‌ها و فصای مجازی مطرح شده و این بار برای برهم زدن آرامش استقلال، موضوع بازوبند کاپیتانی را نشانه رفته‌اند.
منبع برخی از این شایعات، برای مجموعه باشگاه استقلال آشنا و شناخته شده هستند اما برای تنویر افکار عمومی و جلوگیری از ادامه شایعات در خصوص بازوبند کاپیتانی، اعلام می‌کنیم روند سال گذشته ادامه خواهد داشت و قرار نیست برای فصل آینده، تغییری در این روال صورت گیرد و بازیکنان بزرگ و سابقه دار ما نیز فقط و فقط تمرکزشان در جهت سربلندى استقلال می‌باشد، لذا از دوستان عزیز خواهشمندیم با عدم انتشار شایعات و اخبار نادرست، به حفظ آرامش استقلال کمک کنند.


به امید موفقیت استقلال بزرگ»

شنبه 3 تیر 1396  2:27 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها