0

ستاره ایرانی لیگ جهانی در سری A ایتالیا

 
ehsanrostami
ehsanrostami
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1394 
تعداد پست ها : 13263
محل سکونت : کرمانشاه

ستاره ایرانی لیگ جهانی در سری A ایتالیا

درخشش محمدجواد معنوی نژاد در بازی های لیگ جهانی با توجه به حضور بیشتر وی در میدان از سال های گذشته چشمگیرتر بود و بازی های فوق العاده او در تهران، پیشنهادات مختلفی را از کشورهای مختلف اروپایی نصیب او کرد. مهمترین پیشنهادی که در این مدت نصیب این بازیکن شد از طرف باشگاه ورونا ایتالیا بود و این تیم خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن شد، نیکولا گربیچ سرمربی کنونی تیم ملی صربستان، هدایت آن را برعهده خواهد گرفت. گربیچ در بازی های تهران از بازی معنوی نژاد شگفت زده شده بود و از همان دوران حضور در تهران و در هفته دوم لیگ جهانی، پروسه انتقال این بازیکن را به تیم ورونا ایتالیا آغاز کرد.

 

ربادنگو، مشاور بین المللی فدراسیون والیبال و یکی از مسئولان FIVB، مسئولیت هماهنگی های این قرارداد را برعهده گرفته است، به گفته معنوی نژاد، 60 تا 70 درصد راه مراحل امضای این قرارداد طی شده است و تا هفته آینده به صورت نهایی خواهد شد.

 

معنوی نژاد در گفتگو با "ورزش سه"، در رابطه با این پیشنهاد گفت: مدت هاست که این پیشنهاد به من شده است، سال گذشته نیز از ایتالیا پیشنهاد داشته ام، اما دو مشکل را پیش روی خود می دیدم، ابتدا اینکه سن و تجربه پایین تری داشتم و سپس آن که در خدمت تیم پیکان بودم و به همین دلیل نمی توانستم به تیم دیگری بپیوندم اما امسال شرایط به گونه ای است که رفتن به سری A مهیاست و خودم نیز از نقل مکان به این لیگ معتبر استقبال می کنم، انشالله در هفته آینده مراحل قرارداد نهایی می شود و با هماهنگی مسئولان تیم به تمرینات اضافه خواهم شد.

 

پیش از این بازیکنان ایرانی پیشنهادات زیادی از باشگاه های اروپایی به خصوص سری A ایتالیا داشتند اما دستمزد بالای بازیکنان ایرانی و راحت بودن در ایران آنها را از حضور در لیگ های دنیا باز می داشت اما معنوی نژاد که در خصوصیات اخلاقی نیز منحصر به فرد نشان داده است می گوید پول در اولویت او قرار ندارد و فعلا به پیشرفت فکر می کند و د

پنج شنبه 1 تیر 1396  9:35 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها