0

قتل ، پشت پرده ماجرای آتش‌سوزی یک منزل دراراک

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

قتل ، پشت پرده ماجرای آتش‌سوزی یک منزل دراراک

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: زنی که دامادش را به علت اختلافات خانوادگی در اراک به قتل رسانده بود و با کمک دخترش قصد نابودی آثار جرم از طریق ایجاد آتش سوزی را داشت، دستگیر شد.

 

به گزارش مهر به نقل از پایگاه پلیس، محمود خلجی اظهار داشت: حدود ساعت 4 صبح روز ۲۶خرداد امسال، در پی اعلام گزارش‌های مردمی مبنی بر آتش‌سوزی در یک مجتمع آپارتمانی در یکی از شهرک‌های اراک، بلافاصله تیم‌های امدادی و انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

 

وی افزود: در بررسی های اولیه، آپارتمانی که گزارش آتش سوزی آن داده شده بود، شناسایی و با پیگیری‌های ماموران انتظامی و هماهنگی دستگاه قضایی، جسد مردی میانسال در حمام منزل کشف شد.

 

خلجی بیان کرد: بلافاصله مادر زن و همسر مقتول که در منزل حضور داشتند، دستگیر و برای تحقیقات به پلیس آگاهی استان منتقل شدند.

 

وی گفت: در تحقیقات کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان، سرانجام مادر زن مقتول اعتراف کرد که به علت اختلافات قبلی و مشکلاتی که با دامادش داشته،‌ او را به قتل رسانده است و به همراه دخترش(همسر مقتول) قصد داشتند که با برافروختن آتش، آثار جنایت را از بین ببرند که در همان لحظات اولیه، همسایه‌ها متوجه آتش شدند و موضوع را به پلیس گزارش دادند.

 

وی افزود: با ارجاع پرونده به مرجع قضایی، قرار بازداشت موقت برای هر دو متهم پرونده صادر شد و بررسی پرونده و تحقیقات تکمیلی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

سه شنبه 30 خرداد 1396  12:52 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها