0

پلیس از شهروندان خواست این زن زورگیر را شناسایی کنند

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

پلیس از شهروندان خواست این زن زورگیر را شناسایی کنند

پلیس از شهروندان خواست این زن زورگیر را شناسایی کنندپلیس با انتشار تصویری، ازشهروندان خواست زنی که از رانندگان متمول زورگیری می کرد را شناسایی کنند. به گزارش ایرنا ازپایگاه خبری پلیس، سرهنگ جواد صفایی رئیس پلیس آگاهی استان البرز با انتشار تصویر زن زورگیر ازشهروندان درخواست کرد چنان چه با این شیوه یا از سوی این فرد مورد زورگیری قرار گرفته اند برای شناسایی متهم و طرح شکایت به پلیس آگاهی مراجعه کنند.

 

وی افزود: درپی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره قتل در منطقه حسن آباد کرج، بلافاصله گروهی از کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان البرز برای بررسی موضوع به محور مذکور اعزام شدند.

 

وی افزود: ماموران کلانتری 14 رسالت موفق به دستگیری دو متهم که یکی از آن ها زن بود شدند اما دو نفر دیگر از همدستان آن ها موفق به فرار شدند.این مقام انتظامی اظهارکرد: متهمان دستگیر شده پس از انتقال به پلیس آگاهی به جرم خود مبنی بر سرقت، زورگیری و قتل (ع - س) اعتراف کردند.

 

سرهنگ صفایی گفت: با توجه به اظهارات متهمان، اقدامات فنی و اطلاعاتی گسترده ای برای شناسایی سایر اعضای باند انجام شد که درنهایت دو متهم متواری شناسایی و طی دو عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند و به قتل، بر اثر ضرب و شتم، دو فقره سرقت به عنف خودرو و دو فقره زورگیری اعتراف کردند.

 

رئیس پلیس آگاهی استان البرز درباره شیوه و شگرد سارقان زورگیر گفت: متهمان دستگیر شده با تشکیل یک باند چهار نفره با طعمه قرار دادن یک زن، مردان متمول را به بهانه دوستی شناسایی می کردند و با کشاندن آن ها به مخفیگاهشان با سلاح سرد به ضرب و شتم سوژه خود می پرداختند و پس از گرفتن فیلم و عکس، وجوه نقد، اموال و اشیای قیمتی و کارت های عابر بانک آن ها را به سرقت می بردند و با تهدید به پخش و تکثیر فیلم و عکس های نامبردگان، آن ها را رها می کردند.

 

وی گفت: در روز حادثه یکی از سوژه ها که با فریب زن متهم وارد مخفیگاه آن ها شده بود، پس از سرقت اموالش در یکی از اتاق ها حبس می شود. در این حین یکی دیگر از سوژه ها که از قبل با آن زن قرار ملاقات گذاشته بود به منزل آن ها وارد می شود و به محض ورود، مورد حمله همدستان آن زن قرار می گیرد.

 

رئیس پلیس آگاهی استان اظهارداشت: در ادامه متهمان قصد سرقت اموال وی را داشتند که مال باخته ضمن داد و فریاد با آن ها درگیر می شود. متهمان با فشردن گلوی وی او را به قتل می رسانند و هنگامی که قصد انتقال جسد را داشتند با سر و صدای مردی که در داخل اتاق زندانی بود، اهالی متوجه موضوع می شوند و با مرکز فوریت های پلیسی 110  تماس می گیرند و با حضور به موقع ماموران، متهمان دستگیر می شوند.

 

با توجه به احتمال سرقت اعضای این باند از افراد متعدد، بازپرس شعبه 13 دادسرای کرج، دستور چاپ تصویر بدون پوشش متهم زن را در رسانه های جمعی صادر کرده است، بنابراین از شهروندانی که به این شیوه یا توسط این فرد و همدستانش مورد سرقت قرارگرفته اند، درخواست می شود تا برای پیگیری شکایت خود به اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان البرز واقع در میدان طالقانی کرج ، بلوار تعاون یا شعبه 13 دادسرای ناحیه کرج مراجعه کنند.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

سه شنبه 30 خرداد 1396  12:50 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها