0

راز هولناک جنایت عنبرآباد فاش شد

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

راز هولناک جنایت عنبرآباد فاش شد

عوامل اصلی قتل مرد میانسال عنبر آبادی در حالی دستگیر شدندکه بامداد چهارشنبه  گذشته پس اعلام گزارش وقوع قتل فردی در منزل شخصی اش ، بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی وانقلاب عنبرآباد در محل جنایت حضور یافت و پس از بررسی صحنه جرم، بلافاصله دستور بازداشت سه متهم در این رابطه صادر شد .

 

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان عنبرآباد در این باره اظهارکرد : سرانجام پس از چندین ساعت بازجویی فشرده از سوی بازپرس ویژه قتل،متهم با  هویت م-ت لب به اعتراف گشود و به ارتکاب قتل مرد میانسال اقرار و محل اختفای آلت قتاله که یک تبر بود را، چاهی در منزل مقتول اعلام کرد که توسط ماموران انتظامی کشف وضبط شد.

 

به گزارش خبرنگار ما قاضی "یوسف سبحانی" افزود :متهم در اعترافات خود اقرارکرد در ساعات اولیه بامدادچهارشنبه با ورود به منزل مقتول که از خویشاوندان وی نیز بوده ، با وارد کردن ضربات متعدد به ناحیه سر وگردن او را به قتل رسانده است.  

 

دادستان عنبرآباد علت وانگیزه اصلی این حادثه تلخ را اختلافات خانوادگی عنوان کرد وگفت:در حال حاضر علاوه بر متهم اصلی، فرد دیگری نیز به اتهام معاونت در قتل بازداشت شده است.

 

این مقام قضایی ضمن تقدیر از سرعت عمل بازپرس پرونده و پلیس آگاهی این شهرستان درشناسایی و دستگیری عوامل این حادثه،هشدار داد:دستگاه قضایی به همراه سایر دستگاه های انتظامی وامنیتی با هرگونه ناامنی به شدت برخورد خواهد کرد واجازه نخواهد داد امنیت و آرامش مردم خدشه دار شود.

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

یک شنبه 28 خرداد 1396  5:41 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها