0

تعیین تکلیف اخباری در جلسه با مدیرعامل سایپا

 
kz1350
kz1350
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 6140
محل سکونت : مازندران

تعیین تکلیف اخباری در جلسه با مدیرعامل سایپا

دروازه بان ملی پوش سایپا برای تعیین تکلیفش با مدیرعامل سایپا دیدار می کند.

 تعیین تکلیف اخباری در جلسه با مدیرعامل سایپا

به گزارش "ورزش‌سه"، محمدرضا اخباری دروازه‌بان فصل گذشته تراکتورسازی به واسطه قراردادش با سایپا اکنون بازیکن این تیم محسوب می شود. این دروازه بان ملی پوش بعد از پایان اردوی تیم ملی این روزها مشغول استراحت است اما وضعیتش برای فصل هفدهم فوتبال هنوز مشخص نیست.


مسئولان تراکتورسازی خواهان دریافت رضایتنامه اخباری از سایپا و تمدید قرارداد با این دروازه بان هستند اما هنوز نتوانستند نظر مدیران این باشگاه را جلب کنند. از سوی دیگر یحیی گل محمدی سرمربی تراکتورسازی نیز قصد دارد شخصا از طریق علی دایی پیگیر رضایتنامه اش شود.


گل محمدی روز گذشته در این خصوص گفت: « از طرف باشگاه تراکتورسازی به سایپا نامه‌زدیم و سعی می‌کنیم رضایت آنها را برای صدور رضایت‌نامه محمدرضا اخباری جلب کنیم. من در روزهای گذشته تلاش کردم که با علی‌آقا (دایی) صحبت کنم اما موفق نشدم. امیدوارم رضایت باشگاه سایپا را جلب کنیم و اخباری را با توجه به شرایط سختی که داریم برای یک سال دیگر در تراکتورسازی نگه داریم.»


همچنین قرار است اخباری برای تعیین تکلیف خود طی یکی، دو روز آینده به دیدار مدیرعامل باشگاه سایپا برود و پای میز مذاکره بنشیند. باید دید ظرف روزهای آینده چه اتفاقی پیرامون این دروازه بان ملی پوش رخ می دهد.

یک شنبه 28 خرداد 1396  5:36 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها