0

قتل پس از حادثه ترافیکی

 
khodaeem1
khodaeem1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 89277
محل سکونت : خراسان رضوی

قتل پس از حادثه ترافیکی

بی‌صبری جوان ۲۲ ساله از ترافیک ناشی از تصادف، به درگیری و مرگ مرد ۴۲ ساله منجر شد.
 
به گزارش فارس، ساعت 22 دوم خرداد 1396، وقوع یک نزاع و درگیری ناشی از تصادف دو دستگاه خودروی روآ و خاور در اتوبان آزادگان – محدوده پل ساوه به کلانتری 152 خانی آباد اعلام شد.بر خلاف تصور اولیه مبنی بر وقوع درگیری بین سرنشینان دو خودروی تصادفی به مأموران اعلام شد که درگیری بین سرنشین خودروی پراید عبوری با راننده خودروی روآ صورت گرفته و بنا بر اظهارات شاهدان ، راننده پراید اقدام به تخریب شیشه های خودروی روآ و در ادامه مجروح کردن راننده آن از ناحیه سر کرده و در نهایت از محل متواری شده است.
 
در مورخه 3 خرداد 1396 به کلانتری 152 خانی آباد اعلام شد که راننده خودروی روآ به نام "جواد . ق" ( 42 ساله) به علت شدت ضربه ناشی از اصابت جسم سخت فوت کرده است.
 
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "قتل عمـد" و به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.
 
 
شناسایی راننده پراید:
 
کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ضمن بررسی و تحقیق از شاهدان صحنه درگیری اطلاع پیدا کردند که یکی از شاهدان با گوشی تلفن همراهش اقدام به فیلمبرداری از صحنه درگیری کرده است.
 
بلافاصله تصاویر به دست آمده از صحنه درگیری مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت شماره خودروی پراید شناسایی  شد .
 
متعاقب شناسایی خودروی پراید، مالک خودرو نیز به نام "میثم . خ" ( متولد 1364 ) شناسایی و تصویرش به عنوان راننده پراید در شب حادثه از سوی راننده خاور و دیگر شاهدان مورد شناسایی قرار گرفت.
 
 
حضور متهم در اداره دهم پلیس آگاهی
 
کارآگاهان اداره دهم با حضور در محل کار "میثم . خ" در بازار مبلمان یافت آباد اطلاع پیدا کردند که وی از زمان درگیری منجر به جنایت، در محل کارش حاضر نشده است.
 
در ادامه کارآگاهان به محل سکونت میثم در رباط کریم مراجعه کردند و با اطلاع از متواری شدن وی از محل سکونتش به مذاکره با خانواده او پرداختند تا میثم را تسلیم پلیس کنند.
 
سرانجام در ساعت8 مورخه 27 خرداد 1396 ، "میثم" با حضور در اداره دهم ویژه قتل، خودش را به پلیس معرفی و تسلیم کرد.
 
وی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت:  شب حادثه ترافیک شدیدی به علت تصادف بین دو دستگاه خودروی خاور و روآ در اتوبان آزادگان ایجاد شده بود؛ در حین عبور از کنار آن ها بودم که از راننده روآ درخواست کردم تا نسبت به بازگشایی اتوبان اقدام کند و همین موضوع بهانه درگیری من با راننده روآ شد.
 
وی ادامه داد: در یک لحظه چوب دستی داخل خودروی شخصی ام را برداشتم و به سراغ خودروی روآ رفته و شروع به تخریب تمامی شیشه های آن کردم؛ راننده روآ قصد داشت مانع از ادامه کار من شود که ضربه ای محکم به سرش زدم؛  وی با سری خون آلود روی زمین افتاد و من که تازه متوجه کار خود شده بودم، به سرعت سوار خودروام شدم و از محل گریختم.
 
سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت: با اعتراف اولیه متهم به ارتکاب جنایت ، صبح دیروز ( 27 خرداد 1396 ) پرونده به همراه متهم برای صدور قرار قانونی به شعبه دهم بازپرسی دادسرای ناحیه 27 تهران ارسال و قرار بازداشت موقت ازسوی بازپرس پرونده صادر شد و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 

 

گفتم که خدا مرا مرادی بفرست ، طوفان زده ام راه نجاتی بفرست ، فرمود که با زمزمه ی یا مهدی ، نذر گل نرگس صلواتی بفرست

یک شنبه 28 خرداد 1396  5:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها