0

فرهنگ ایثار و شهادت نباید سیاسی شود

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

فرهنگ ایثار و شهادت نباید سیاسی شود

فرهنگ ایثار و شهادت نباید سیاسی شود

«رادفر» گفت: سیاسی کردن موضوع دفاع مقدس و شهدا درست نیست و فرهنگ ایثار و شهادت نباید سیاسی شود.

کد خبر: ۲۴۳۵۸۰

تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۱ - 14June 2017

فرهنگ ایثار و شهادت نباید سیاسی شود

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع پرس، «علیرضا رادفر»، معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی ظهر امروز در جلسه ستاد هماهنگی اردوهای راهیان نور شمال‌غرب کشور در آذربایجان غربی اظهار کرد: اساساً موضوع شهادت، دفاع از میهن و سرزمین یک موضوع ملی و سراسری است بنابراین داشتن نگاه سیاسی و جناحی به این مقوله کار صحیحی نیست.

وی تصریح کرد: به هیچ‌وجه به موضوع دفاع مقدس و مسائل مرتبط با آن و شهدای گرانقدر نباید با دید و نگاه سیاسی نگریسته شود و نگاه سلیقه‌های به این مهم یک خطا به شمار می‌رود چرا که افتخارات دوران دفاع مقدس مربوط به کل اقشار جامعه بوده و همه باید تمام همت خود را برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و معرفی آن به جوانان به کار گیرند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی گفت: ایران اسلامی هیچ وقت متخاصم و جنگ طلب نبوده و پیوسته از کیان خود دفاع کرده است بنابراین همه تلاش نظام  بر این بوده که با دنیا از در صلح و دوستی به در آمده و مسالمت‌آمیز زندگی کند اما دشمنان پیوسته با این رویه سر عناد داشته‌اند.

وی افزود: دشمنی جمهوری اسلامی ایران با دنیای استکباری مبنایی و اصولی است و به همین خاطر است که دشمنان همیشه درصدد تضعیف نظام هستند و به هر توطئه و دشمنی دست می‌زنند تا به کشور ضربه بزنند بنابراین حفظ روحیه ایثار و شهادت اولویت اساسی دارد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی گفت: حفظ و استمرار روحیه ایثار و از خودگذشتگی در کارکرد کاروانها و اردوهای راهیان نور از اهمیت به‌سزایی برخوردار است چراکه به واسطه همین رویدادها نسل جوان باید رشادتهای جوانان گذشته آشنا شوند.

در این جلسه سرهنگ «حسنعلی چراغی»، مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه شهدا آذربایجان غربی نیز از اعزام 30 هزار دانش آموز در فصل پاییز به مناطق عملیاتی خبر داد.

منبع: تسنیم

چهارشنبه 24 خرداد 1396  6:50 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها